Wpis z mikrobloga

Mirki i Mirabelki, szybka ankieta proszę - kłócę się ze znajomym, że jak będę miał kiedyś dziecko, to i tak będę miał czas grać na komputerze - on twierdzi że nie. Jak będzie? xD Najbardziej docenię opinię ludzi, którzy mają dzieci i grali/grają w gry
#pytanie #kiciochpyta #dzieci #rodzicielstwo #gry #pcmasterrace

Czy mając bombelka będę miał czas grać w gry?

  • Tak 58.8% (349)
  • Nie 41.2% (245)

Oddanych głosów: 594

  • 26
@Bielecki: Mój kolega jak miał 16 lat i ostro #!$%@?śmy na konsoli powiedział, że jak będzie miał 20 lat to już nie będzie miał czasu na granie, bo praca, rodzina, obowiązki itd. Dziś mamy po 23 lata i dalej #!$%@? na konsoloach jak szaleni XD ale przyznał mi jakiś czas temu jak bardzo się mylił.

Natomiast co do pytania, to tutaj może być różnie - jakiś czas się na pewno znajdzie,
@Bielecki: To zależy - jak będziesz ojcem którego interesują dzieci i z żona będziesz dzielić się obowiązkami - może mniej czasu ale będziesz miał, jeśli będziesz egoista w stylu pieluchy są obleśne, a wszystko w domu to obowiązki żony, z bombelkiem pobawię się jak będzie miało dobru humor, a gdy zacznie płakać oddam żonie - wtedy będziesz miał od uja czasu i grał dalej radośnie
Kwestia tego ze często mając dziecko
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Bielecki: Też pracuje na nocki i też kiedy byli mali. Wcześniej o 20:00 szli spać i był czas dla nas. Żona seriale a ja w gierki. Wszystko się da zorganizować. Koleś jest pantoflem zapewne i mu baba zabrania żyć normalnie bo jak to tak, ona urodziła kaszojada to każdy ma skakać wokół niej.