Wpis z mikrobloga

#sqlserver #ssis #sqlserverintegrationservices #programowanie
Panowie,
Na sql server 2016 mam wrzucone paczki ssis. Mam dostęp do tych paczek z poziomu integration services cataloge.
I teraz pytanie debilne: Czy mogę jakoś "ściągnąć" te paczki wraz z kodem do mnie lokalnie?

Dostałem od klienta jakąś wersję solucji (przesłana na ftp - nie pytajcie...) mam poważne podejrzenia, że podesłał mi nie najaktualniejszą wersję.

Jesli da się dobrać do tych, które są zdeployowane bezpośrednio na sql serverze to proszę pomóżcie i wytłumaczcie jak idiocie bo ewidentnie robię coś źle...

Drugie pytanie: jaki poziom uprawnień i na jakich bazach jest mi potrzebny do wykorzystywania #extendedevents w sql server?
  • 6
  • Odpowiedz
@Koliat: Ziomek, dziękuję! Pokopałem trochę i tutaj jest odpowiedź: https://sqlnotesfromtheunderground.wordpress.com/2015/06/17/import-ispac-file-or-deployed-project-back-into-a-visual-studio-project/ sposób z nowym projektem i importem bezpośrednio z SSISDB zadziałał.

Jedynie z tym Extended Events nie mogę sobie poradzić. :/ Jakby nie było dzięki Tobie z punktem pierwszym sobie poradziłem. Dzięki!

Jest na sali spec od #extendedevents ?
  • Odpowiedz
@Koliat: Za długie żeby przerobić to dzisiaj ale jutro sprawdzę. Na pierwszy rzut oka wygląda właśnie na dokładnie to czego szukam. Dziękuję Ci bardzo.

Swoją drogą Ty mi już, któryś raz z rzędu pomagasz tutaj. Nie jesteś możę gdzieś z okolic Trójmiasta? Bo jeśli tak to daj znać bo jestem Ci już winien mega duże piwo. :D
  • Odpowiedz