Wpis z mikrobloga

Posiadanie dużo dzieci to chyba jakaś taktyka na przetrwanie starości. Póki są dzieci zawsze ktoś pomoże lub sypnie troche kasy natomiast starej babie już pewnie nie będzie tak łatwo przetrwać. Dzieci zawsze matkę wezmą na starość. Podobną taktyke stosują biedni ludzie w Afryce
  • Odpowiedz
ojca oczywiście nie ma bo alkoholik


@Logan00: jeszcze dodaj, że od co najmniej 2 pokoleń kibla nie potrafili do domu wstawić, a za robienie dzieci się wzięli
  • Odpowiedz
@Logan00: Ej zaraz, ale dzieci nie rodzą się przez partenogenezę, tylko ktoś je robi. Co, tatuś niewinny? W ogóle to skąd macie pewność, że jej regularnie jie gwalci albo odmawia używania p----------y, a ona jest za mało rozgarnięta żeby brać antykoncepcję hormonalną, tudzież raczej nie stać jej na ginekologa.
  • Odpowiedz
@nicari: ale są to stałe pieniądze które wpływają. Nie jest to dużo ale jest. Po drugie z taką sytuacją materialną podłączenie kanalizacji i wodociągów dostała by od miasta. Kolejno remont etc. Ten program to typowe granie na emocje i pokazywanie Polakom jakiś skrajnych sytuacji i wmawianie nam jak to dobrze mamy.
  • Odpowiedz
@nicari: do tego rodzinne po ok. 120 PLN na dziecko, dodatek dla wielodzietnej rodziny, dopłata do ogrzewania, darmowe obiady w szkole. Także samej kasy ma na te dzieci ok. 3500. Poczytaj sobie ile takie osoby mogą wyciągnąć miesięcznie.

I uważasz, że robienie paznokci, jak się nie ma łazienki i ponoć "bieduje" to normalna sprawa? Uważasz, że robienie piątki dzieci w sytuacji, gdy nie ma się pracy i warunków mieszkalnych to
  • Odpowiedz
  • 18
@janeeyrie Jak ktoś nie ogarnia, że istnieją hormony to w ogóle nie powinien się rozmnażać. A argument "nie stać na ginekologa" to w ogóle inwalida, bo tabletki kosztują 25 zł miesięcznie, więc na pewno mniej niż te jej pazury.
Jeśli ja gwałcił to rozumiem, ale osoba, która się na to godzi potrzebuje przede wszystkim pomocy psychologa.
  • Odpowiedz
@drewnianypatyk: moi rodzice dziwili się kiedy powiedziałem, że na bombla zdecyduję się po 30tce. Tato zdziwiony, że mam jakieś wymagania co do płacy przed decyzją o bombelku. Bo ja życia nie znam xdddd
  • Odpowiedz
@ostulemijo to jest wyuczona bezradnosc, kurła! 5 lat sie STARALI o gowniarza, a panienka ma teraz 26? Nosz kurna wspanialy plan 20latki-zrob gowniarza (swoja droga wygladal na FAS) a nie szukaj pracy, by bylo wam cokolwiek lepiej. No i zawsze, ale to ZAWSZE musi byc combo chorych, bo jeden to za malo. Kazda kaleka musi sie rozmnozyc i polaczyc z kolejna, bo te geny sa tyle warte, ze ludzkosc by nie
  • Odpowiedz