Wpis z mikrobloga

Ten uczuć, gdy mówisz w swoim filmie o Oplu Recordzie, że nie będziesz firmował swoim ryjem jakiegoś chińskiego dziadostwa ("narzędzi"), bo twój ryj jest bezcenny. ~ Złomnik 2k19

24h później Oskarek motoryzacji w pierwszych sekundach materiału xDD


#zlomnik #zacharoff #heheszki #motoryzacja #youtube
Szumny - Ten uczuć, gdy mówisz w swoim filmie o Oplu Recordzie, że nie będziesz firmo...

źródło: comment_NGuryjg2YvZbee9acuLjO608XQ0Bzar6.jpg

Pobierz
  • 79
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kajaczek: pierwsze przyklady z brzegu, gdzie kseny sa w autach na zwyklych lampach
volvo s40, civik ufo, merc w210, navara, pathfinder, merc c klasa lata 2002, 307 przedlift, laguna, c5 II. i tak dalej i tak dalej. jakos maja d2r i nie raza nikogo.

idac dalej, pewnie nie wiesz, ze e38 nie ma nawet stabilizacji ksenonow fabrycznie, a tez jakos nie razi? odpowiedz, d2s w soczewce. ale zreszta, po co
  • Odpowiedz
Kiedyś tłumaczył, że żyje z AC.pl, a kanały na YT to tylko hobby.


@NieMogeSieZarejestrowac: Wątpię. Popatrz sobie ile gówna reklamuje.

Kiedyś bardziej go lubiłem. Teraz ma jakieś dziwne maniery i zrobił się taki "bucowaty". No i te jego "motoryzacjy"...
  • Odpowiedz
Zwróćcie uwagę, że ten ciapak nigdy nie używa regulacji pochylenia fotela, tylko jeździ przod/tyl i czasem p------i, ze nie da się w danym aucie dobrać odpowiedniej pozycji.

Ktoś kilka razy zwracał na to uwagę ale ciapaty na to nie odpisywał, widocznie przetapiał sreberka od czekolady na te k---a klucze
  • Odpowiedz
Ten uczuć, gdy mówisz w swoim filmie o Oplu Recordzie, że nie będziesz firmował swoim ryjem jakiegoś chińskiego dziadostwa ("narzędzi"), bo twój ryj jest bezcenny. ~ Złomnik 2k19

24h później Oskarek motoryzacji w pierwszych sekundach materiału xDD


@Szumny: ja zawsze wiedzialem, ze czesc wyznawcow (bo tak sie zachowujecie) zlomnika utozsamia sie z nim przez jego ryj, a komentarz o 'oskarku' w odniesieniu do zachara, tylko mnie w tym upewnia xD
  • Odpowiedz
@Stitch: oho, od razu widac kto z--------a na ledach w zwyklych lampach xD skoro do zwyklych odblysnikow mozna wsadzac ledowe zarowki, to powiedz mi madralo, dlaczego producenci nie robia tak ledow? widziales ty kiedys jak skonstruowany jest odblysnik fabrycnie ledowej, nie soczewkowej lampy? czy zrodlo swiatla jest tam widoczne z zewnatrz? dlaczego do zwyklych lamp nie mozna zakladac zarowek mocniejszych niz 55W? bo masz odsloniete zrodlo swiatla i nawet jesli
  • Odpowiedz
@qoompel: Osobiście też wątpię, ale kiedyś tak opowiadał. I faktycznie, od jakiegoś czasu, nie dość, że mnóstwo reklam (przed filmami, w trakcie, po filmach, do tego jeszcze te akcje sponsorowane), to jeszcze drażniący jest jego styl bycia. Jest nieobiektywny, pewne marki faworyzuje i obnosi się przy każdej okazji, że nie lubi diesli. Taki pro eko, a żonie kupił suva do miasta, bo w Krakowie mają nadmiar miejsca - no ale
  • Odpowiedz