Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 17
@xxx12321_new: Yyy no nie, złomnik jest redaktorem w portalu motoryzacyjnym, sprzedaje książki na temat motoryzacji, po prostu szanuje swoich widzów i nie poleca kluczy z plasteliny za 100Zł
  • Odpowiedz
Ostatnio na kanale reklamował ledy za które można stracić dowód lub spowodować wypadek bo się oślepi kogoś nadjeżdżającego z naprzeciwka. Gość bez kręgosłupa moralnego


@Kajaczek: przecież mówił wprost że te ledy są nielegalne i nie wolno na nich jeździć.
  • Odpowiedz
@Szumny: chyba Cygan motoryzacji by bardziej do niego pasowało. Stworzył fajny portal Autocentrum, ale #!$%@?ł tyle reklam że głowa małą, w dodatku żeby je zamknąć musisz na nie nacisnąć- za taki kit mam zero szacunku dla niego i dlatego jak go spotkam z kubkiem pod kościołem to 2 zł mu nie wrzucę
  • Odpowiedz
Łbie, on dłużej jest dziennikarzem motoryzacyjnym niż ty żyjesz


@JuneJohn: nie ja pisalem o nim wcześniej ale pozwolę sobie skomentować: lol

Człowiek jest youtuberem, a nie dziennikarzem. I to własnie oskarkowe cechy dały mu popularność, a nie wszechstronna wiedza. Opowiada o tym, co widzi i chwała mu za to - statystyki pokazują, że jest to potrzebne. Nie nazywajmy tego jednak
  • Odpowiedz
@Szumny: oj ten typ to jest temat rzeka. Udaje dziennikarza motoryzacyjnego, a tymczasem za kasę zrobi wszystko. Dali mu jakiś rabat na Lexusa NX dla żony to nagle wszystkie Toyoty (ten sam koncern co Lexus) są zajebiste. Od razu widać u niego kto posmarował za recenzje, a kto nie. Skody u niego na kanale to już w ogóle jest jakiś kosmos - obrotomierz źle działa i to jest "ciekawostka", a
  • Odpowiedz
Ostatnio na kanale reklamował ledy za które można stracić dowód lub spowodować wypadek bo się oślepi kogoś nadjeżdżającego z naprzeciwka. Gość bez kręgosłupa moralnego.


@Kajaczek: ale #!$%@? z ta druga czescia zdania. dowod stracic owszem mozna (chociaz ue juz sie powaznie zastanawia nad legalizacja), a z oslepieniem to #!$%@? jak potluczony, bo markowe ledy (takie jak chociazby reklamowal) maja nawet lepsza granice swiatlo/ cien niz zwykle h4... :) ale zyj
  • Odpowiedz
@Kajaczek: chlopie jak sie gowno znasz na optyce to serio przestan sie wypowiadac, wielce specjalista z uniwersytetu parkingowego, gowno sprawdzi, gowno wie. ale najwiecej do powiedzenia
  • Odpowiedz