Wpis z mikrobloga

Mirki i Mirabelki. Mam taką sprawę. Czy ktoś z was dorabia sobie pracując zdalne, wykorzystując tylko swój wolny czas i komputer? Wypełniając ankiety, wprowadzając bazę danych, jakaś sprzedaż internetowa lub bukmacherka czy giełda. I chce podzielić się jak sobie dorobić. Gdzie szukać dobrych ofert pracy zdalnej itp. Pracuje od poniedziałku do piątku od 8 do 17 do tego w soboty jeżdżę pomagać kuzynowi przy ociepleniach domów jednorodzinnych. Popołudnia i niedzielne mam wolne i nie chce marnować czasu i cały czas szukam różnych sposobów gdzie by tu jeszcze można było podreperować swój budżet. Za każdą informacje będę wdzięczny.

Dodam trochę tagów dla zasięgu, być może są osoby które również szukają takiego zajęcia. Każda informacja będzie cenna.

#praca #pracadodatkowa #pracazdalna #gielda #bukmacherka #finanse #szukampracy #zarobki
  • 27
@skurvil:

O już widzę polocki nieroby się na Ciebie rzuciły.

Nie wiem kim jesteś z wykształcenia i zawodu, wtedy może łatwiej byłoby Ci coś doradzić. Mogę Ci powiedzieć jak dorabiam ja - opracowuje technicznie i kreślę projekty budowlane/wykonawcze dla uprawnionego projektanta. Od razu zaznaczam, że nie jest to wybitnie dochodowe zajęcie.