Wpis z mikrobloga

Mirki i Mirabelki. Mam taką sprawę. Czy ktoś z was dorabia sobie pracując zdalne, wykorzystując tylko swój wolny czas i komputer? Wypełniając ankiety, wprowadzając bazę danych, jakaś sprzedaż internetowa lub bukmacherka czy giełda. I chce podzielić się jak sobie dorobić. Gdzie szukać dobrych ofert pracy zdalnej itp. Pracuje od poniedziałku do piątku od 8 do 17 do tego w soboty jeżdżę pomagać kuzynowi przy ociepleniach domów jednorodzinnych. Popołudnia i niedzielne mam wolne i nie chce marnować czasu i cały czas szukam różnych sposobów gdzie by tu jeszcze można było podreperować swój budżet. Za każdą informacje będę wdzięczny.

Dodam trochę tagów dla zasięgu, być może są osoby które również szukają takiego zajęcia. Każda informacja będzie cenna.

#praca #pracadodatkowa #pracazdalna #gielda #bukmacherka #finanse #szukampracy #zarobki
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@skurvil: 1.Jak masz silną psychikę i nie grałeś nigdy możesz zająć się bukmacherką. Umiejętnie manipulując bonusem można go zachować i wypłacić. Tak obskakujejesz kilku buków i w kilka miesięcy parę tysięcy wpada w kiermane.
2. Możesz też zająć się konkursami xD. Był tu kiedyś taki koleś. Obczaj tag #konkursywilka a na pewno pierwszy jego wpis https://pokazywarka.pl/gnse98/ Praktykując można zdobyć wiele cennych fantów. Ja rocznie wyciągam z tego co
  • Odpowiedz