Wpis z mikrobloga

Jeśli najbliższe wybory wygra PiS to JA, moja dziewczyna i kilku znajomych wraz z rodzinami wyjeżdżamy z Polski. Wszyscy jesteśmy młodzi i dobrze wykształceni(ja jestem programistą, dziewczyna lekarzem). Mamy dość traktowania nas jako dojnych krów które mają tylko #!$%@?ć na 500+ i socjał dla nierobów.

Plusujcie ten wpis, pokażmy ile nas jest! Młodych, wykształconych którzy mają dość patologii "dobrej zmiany"

#dobrazmiana #bekazpisu #oswiadczenie #emigracja #wybory #bekazprawakow #pis #kaczykontent #polityka
  • 76
  • Odpowiedz
@Scaab: wyjeżdzam pomimo wyborów kolejny raz, zeby nie to ze stracilam chęci i siły do wykonywania zawodu to za odrą dostałabym lekko ponad 10k.. a tu? Moja pierwsza wyplata to raptem bylo 1600 xd
  • Odpowiedz
Wszyscy jesteśmy młodzi i dobrze wykształceni(ja jestem programistą, dziewczyna lekarzem). Mamy dość traktowania nas jako dojnych krów


@Scaab: Zastanawiam się co w takim razie tu jeszcze robicie. ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
eśli najbliższe wybory wygra PiS to JA, moja dziewczyna i kilku znajomych wraz z rodzinami wyjeżdżamy z Polski.


@Scaab: Nie chce być niemiły ale PIS rządzi od ostatnich wyborów, a nie zaczyna od tych. 500+ to też nie nowość która mają w planach
  • Odpowiedz