Wpis z mikrobloga

Jeśli najbliższe wybory wygra PiS to JA, moja dziewczyna i kilku znajomych wraz z rodzinami wyjeżdżamy z Polski. Wszyscy jesteśmy młodzi i dobrze wykształceni(ja jestem programistą, dziewczyna lekarzem). Mamy dość traktowania nas jako dojnych krów które mają tylko z---------ć na 500+ i socjał dla nierobów.

Plusujcie ten wpis, pokażmy ile nas jest! Młodych, wykształconych którzy mają dość patologii "dobrej zmiany"

#dobrazmiana #bekazpisu #oswiadczenie #emigracja #wybory #bekazprawakow #pis #kaczykontent #polityka
  • 76
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Scaab: chłopczyku smieszny jesteś nawet jeśli choć jedno twoje slpwo jest prawdą a nie urojeniami to wyobraź sobie że na tym twoim ukochanym zachodzie również jesteś traktowany jak dojna krowa i płacisz na socjal dla miejscowych i innych beżowych księciów ktorzy calymi dniami popijają herbatkę
  • Odpowiedz
Jeśli najbliższe wybory wygra PiS to JA, moja dziewczyna i kilku znajomych wraz z rodzinami wyjeżdżamy z Polski.


@Scaab: wiesz, że bilety kupione wcześniej są tańsze? Możecie sporo oszczędzić...
  • Odpowiedz