Wpis z mikrobloga

Jeśli najbliższe wybory wygra PiS to JA, moja dziewczyna i kilku znajomych wraz z rodzinami wyjeżdżamy z Polski. Wszyscy jesteśmy młodzi i dobrze wykształceni(ja jestem programistą, dziewczyna lekarzem). Mamy dość traktowania nas jako dojnych krów które mają tylko #!$%@?ć na 500+ i socjał dla nierobów.

Plusujcie ten wpis, pokażmy ile nas jest! Młodych, wykształconych którzy mają dość patologii "dobrej zmiany"

#dobrazmiana #bekazpisu #oswiadczenie #emigracja #wybory #bekazprawakow #pis #kaczykontent #polityka
  • 76
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Scaab: Cholera, taka sama sytuacja u mnie. Tylko nie, jesli PiS wygra (bo i tak wygra), tylko jesli zdobedzie wiekszosc, badz koalicjanta (Konfederacjo, nie rob tego).
@Scaab Jeśli stawiasz znak zapytania co do wygranej (włącznie z procentem większości oddanych głosów) nadchodzących wyborów to nie jesteś ani programistą ani nie masz zmyślonej dziewczyny. Nikt z takimi kwalifikacjami i wykształceniem, obserwując obecne predyspozycje polityczne wyborców, nie zakładał by, że PiS mogłoby te wybory przegrać.