Wpis z mikrobloga

Jeśli najbliższe wybory wygra PiS to JA, moja dziewczyna i kilku znajomych wraz z rodzinami wyjeżdżamy z Polski. Wszyscy jesteśmy młodzi i dobrze wykształceni(ja jestem programistą, dziewczyna lekarzem). Mamy dość traktowania nas jako dojnych krów które mają tylko #!$%@?ć na 500+ i socjał dla nierobów.

Plusujcie ten wpis, pokażmy ile nas jest! Młodych, wykształconych którzy mają dość patologii "dobrej zmiany"

#dobrazmiana #bekazpisu #oswiadczenie #emigracja #wybory #bekazprawakow #pis #kaczykontent #polityka
  • 76
  • Odpowiedz
@Scaab: za każdym razem czytam że jak wygra jakaś partia to nastąpi koniec świata i co? Ja kompletnie nie odczułem rządów PiS nie zmienia to faktu że na nich i tak nie zagłosuje
  • Odpowiedz
@Scaab: jedź na zachód robić na socjal dla muzułmanów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
przed wyjazdem sprawdź sobie ramy podatkowe w danym kraju żebyś się mocno nie zdziwił jak Merkel zabierze ci połowę wypłaty dla Mahmuda i jego 6 żon z gówniakami.
oczami wyobraźni widzę już twoją minę gdy dostaniesz Lohnabrechnung.

sorry popełniłeś idiotyczny wpis, nie masz pojęcia o realiach o zachodzie i jak działa system socjalny jaki funkcjonuje w Europie. Polski rząd kopiuje jota w jotę to co robiły Niemcy. ale żeby to zrozumieć to trzeb mieć trochę więcej
cerastes - @Scaab: jedź na zachód robić na socjal dla muzułmanów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
przed w...
  • Odpowiedz
@enforcer: I jak widać po coraz większych brakach w szpitalach, dla nas jako narodu takie słowa od młodszych pokoleń ludzi wyspecjalizowanych, którzy mogli by pozapychać te braki, to BARDZO ZŁY OMEN. Mając też na uwadze to, że weterani w swych dziedzinach będą odchodzić na emerytury bez płynności w wymianie pokoleń, będzie o wiele gorzej dla nas jako narodu, a już jest źle, a nawet ośmielę się stwierdzić, że jest tragicznie.
  • Odpowiedz