Wpis z mikrobloga

Ostatnim razem były całe 3 plusy. Czy dzisiaj uda się zebrać więcej? Sprawdźmy!
Już po raz 152 zebrałem dla Was gamingowe newsy z tego tygodnia. No i kupiłem nową kamerę, dzięki czemu moje #zakola są w FHD i błyszczą się jak psu jajca dzięki HDR ! :) Ale wracając do odcinka. Co dzisiaj? Otóż, między innymi:

Miniaturka (zastępcza, brak mi zdolności, a ratujący mi co tydzień tylek swoim talentem @CeZ_ ma dzisiaj problemy techniczne) mówi sama za siebie. #rdr2 zmierza na #pcmasterrace - a dostępna będzie już za miesiąc ;)

#valve cały czas ma problemy. Nie dość, że w zeszłym tygodniu Francja nakazała platformie wprowadzić funkcję odsprzedawania gier, to teraz jeszcze musi coś zrobić z lootboxami, bo hazard też został zakazany. I Gaben coś tam kombinuje, wprowadzając skanery skrzynek... ale i tak kręci swoje... ;)

#zenimax w #eso zaczęło świetną akcję. Za każde zabite 5 smoków w grze - wpłacą 1$ na akcje charytatywne zajmujące się zwierzakami. Wielkie gady możemy mordować do 9 grudnia, wtedy zliczona zostanie ilośc ofiar i pieniędzy.

#warsaw - polska gra (duh!) już do kupienia. Jeśli podobał się Wam #darkestdungeon , a dodatkowo lubicie jak rosną wam gamingowe skrzydła Husarii - to macie połączenie idealne. Gra zbiera całkiem niezłe oceny.

#mk11 - Do Mortala 11 wydany został Kombat Pack, w którym do uniwersum gry przeniesiony zostaje... Terminator. Pasuje jak pięść do nosa? Może. Ale to i brzmi (chociaż to nie Arnold) i wygląda.

To oczywiście nie wszystko, ale musicie mi wybaczyć, że nie zdradzam wszystkiego. Wszak zachęcam Was tutaj do obejrzenia Gamingowego Przeglądu Tygodnia :)

I dajcie plusika dla fejmu, co? <3

#gry #ps4 #xbox #steam #tworczoscwlasna #polskiyoutube #gpt #rozrywka

I w sumie #pokazmorde
arkadikuss - Ostatnim razem były całe 3 plusy. Czy dzisiaj uda się zebrać więcej? Spr...
  • 6
  • Odpowiedz