Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 77
Na co ma głosować taka osoba jak ja? Czy są osoby o podobnych poglądach? Co radzicie ? To moje pierwsze wybory i chce wybrać zgodnie z własnym sumieniem. W dużym uogólnieniu:
- nie dla uchodźców
- nie dla socjalizmu
- nie dla demokracji (a przynajmniej w takiej formie jak teraz)
- tak dla patriotyzmu
- nie dla kościoła
- tak dla homoseksualistów
- tak dla aborcji do 3 miesiąca
- tak dla podwyższenia kar za znęcanie się nad zwierzętami oraz tak dla poprawienia jakości życia zwierząt hodowlanych i podwórkowych burków
- tak dla równości płci, (to znaczy PŁCI a nie głaskanie kobiet po główkach i kopanie mężczyzn)
- nie dla węgla
- nie dla podatków
- tak dla polskiego przedsiębiorcy
Quiz mi wskazał konfe, ale bardzo się kłócą z moimi poglądami społecznymi. Lewica z kolei za bardzo chce rozdawać i w wielu kwestiach przesadzają z potrzebą opiekowania się obywatelem no i mają po prostu "gen lewactwa" a z mojej strony tolerancja ma swoje granice. Najlepiej jakby połowę sejmu obsiedli Korwiniści, a połowę lewica. Wtedy może zostałaby zachowana jakaś równowaga w ich skrajnych poglądach #wybory #kiciochpyta #przemyslenia #liberalizm #lewica #prawica
  • 152
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Najlepiej jakby połowę sejmu obsiedli Korwiniści, a połowę lewica. Wtedy może zostałaby zachowana jakaś równowaga w ich skrajnych poglądach
@Perkotka: najtrudniejszy pierwszy krok

@Thachi: Zmodyfikowana - ok.
Brak demokracji - a co mamy lepszego do wyboru: Dyktaturę? Absolutyzm oświecony?

Brak demokracji to: był w Iraku za Husseina, jest w Arabii Saudyjskiej, jest w Korei Północnej.