Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Szybkie pytanie do #rozowepaski i #niebieskiepaski w temacie #zwiazki i #logikarozowychpaskow
Jestem z różową kilka miesięcy, wczoraj dowiedziałem się że w mieście gdzie mieszkamy przez kilka tygodni jest moja dawna znajoma z gimnazjum, pisaliśmy trochę na FB że możnaby gdzieś wyjść, pogadać, powspominać stare dzieje. Niestety moja różowa mówi że jak się z nią spotkam to z nami koniec ( ͡° ʖ̯ ͡°) co robić? Jak wytłumaczyć różowej że to tylko koleżeńskie spotkanie na mieście a nie randka z Tindera?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla młodzieży
  • 14
Jak wytłumaczyć różowej że to tylko koleżeńskie spotkanie na mieście a nie randka z Tindera?


@AnonimoweMirkoWyznania: Jak tak reaguje od razu to pewnie #!$%@? jej wytłumaczysz. ¯\_(ツ)_/¯ Do tego w przyszłości będziesz miał mnóstwo podobnych nieprzyjemności, bo zwyczajnie ma taki charakter.

No chyba że jakoś wyjątkowo kiepsko się zabrałeś do tego "tłumaczenia" od początku.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania: to spotkanie to twoja jedyna szansa pokazać jej, że nie może wejść tobie na głowę i wybierać ci znajomych! Jak teraz odpuscisz to w przyszłości możesz zapomnieć tym bardziej.
A nie mogła by pójść z wami? Pozna twoje kumpele(jak masz ich więcej) I z czasem przestanie być o nie zazdrosna?