Wpis z mikrobloga

Przygotowania do Ligi Wyciskania-11 weeks out
Źle wyliczyłem tygodnie i pomyłka wyniosła 2 tygodnie, więc wcześniej muszę skończyć blok hipertroficzny xD
Waga 120kg, reszta bez zmian xD
Treningi mnie już przemęczały, za duża objętość jak na 2 dni góry. Obecny tydzień to już deload.
24.09
Wyciskanie wąsko 1x6x180, 4x8x140 (Niestety sztanga eleiko była zajęta i wziąłem jakąś miękką co odbiło się na mojej technice, w 5 powtórzeniu sztanga uciekła mi z odpowiedniego toru ruchu, na eleiko zrobiłbym prawdopodobnie 1-2 powtórzenia więcej. Zwykłym chwytem rekord z przed kilku miesięcy gdy wycisnąłem 225 na 1 wynosił także 180x6 więc obstawiam że taki wynik powinienem teraz zrobić wąsko.)
Wznosy hantli w przód 4x10
Ściąganie drążka 4x10
Wiosłowanie wyciąg 5x12
Rozpiętki 5x12
Powell raises 6x8
Wznosy jednorącz 6x10
Uginanie skos 7x10
Francuz siedząc 7x10
Y raises 5x10

27.09
Wyciskanie sztangi stojąc 1x8x92, 4x8x82.5
Wyciskanie skos dodatni 10x80, 10x100, 10x120, 7x140
WIosłowanie nachwytem 10x60, 10x100, 10x140, 10x180
Ściąganie drążka neutralnie 5x10
Kroc rows 4x15
Wznosy bokiem 6x15
Odwrotne rozpiętki 6x15
Uginanie sztangą 6x8
Uginanie na modlitewniku 6x10
Francuz leżąc 6x8
Tate press 6x10
Face pulls 6x12

#mikrokoksy #filipides
Darksed - Przygotowania do Ligi Wyciskania-11 weeks out
Źle wyliczyłem tygodnie i po...
  • 27
  • Odpowiedz
@stefan8800: jak sie widzi ludzi na siłowni to robią minimum te 2h, a na wykopie piszą że taka objętość to 45-60min ( ͡° ͜ʖ ͡°) chciałbym tak
  • Odpowiedz
@kRpt: Jak na siłownię przychodzi się żeby trenować a nie gadać to czas pobytu na niej ulega skróceniu, a z tego co widzę większość osób przychodzi tylko żeby pogadać xD
  • Odpowiedz
@Darksed: ja chyba właśnie ten błąd robię, że na jakichś akcesoriach lżejszych na hantlach albo nawet na wyciągach robię sporo serii rozgrzewkowych coś ala rampe zanim nie dojdę do roboczego ciężaru xD w praktyce wychodzi, że mimo 4 serii roboczych to tak naprawdę robię z 10 ogółem na jednym ćwiczeniu małym. Muszę to trochę ogarnać
  • Odpowiedz
@kRpt: czasem mam dni że 8 ćwiczeń ogarnę w półtora h albo szybciej a czasem 5 ćwiczeń męczę przez prawie 2 h mimo że nawet je łączę w superserie. Nie wiem o uj tu chodzi ¯\_(ツ)_/¯ Ale na pewno mam już utarte że siady, płaska albo mc to schodzi godzina i nic na to nie poradzę. Sporo serii rozgrzewkowych, zdychanie między seriami roboczymi, dodawanie potem jedynek po głównych seriach itd
  • Odpowiedz
@stefan8800: nie widzę żadnego sensu rozgrzewać sie do akcesoriów, po głownych ćwiczeniach push czy pull jesteś już rozgrzany. Po co te wstępne?
Jak wyciskałeś na klatkę, to później żadne wstępne na klatkę cy triceps są niepotrzebne
Jak wiosłowałeś, to wstępne do jakichkolwiek pulli są zbędne, cz do bica.
  • Odpowiedz
@stefan8800: nie no ja to siłkę zmienię bo albo w #!$%@? ludzi i się czeka, albo sprzęt niedostępny bo w renowacji xD no i też mnie zdziwiło Twoje rozgrzewanie się po głównych bojach, nie rup tego
  • Odpowiedz
@stefan8800: jak robisz całe upper na jednym treningu to robisz główne ćwiczenia z przerwami między seriami i póxniej #!$%@? superserie z przerwami byle żeby cieżar zmienić.

Tricek, bicek, wznosy, rozpiętki, facepulle, cokolwiek właściwie po kolei bez odpoczynku, robisz tak ze 4-6 kółek i masz stykę. Przerw w ogóle prawie nie ma. Na kablach idealnie, bo zmiana ciężaru to sekundy. Nabijasz objętośc ekspresowo tymi akcesoriami
  • Odpowiedz
@Poemat: W sobotę będzie moja dziewczyna startować którą trenuję ale to kobiety rano startują, a ja dopiero w niedzielę. Chętnie się spotkam( ͡° ͜ʖ ͡°). A co tam będziesz robił jak można wiedzieć?
  • Odpowiedz
  • 0
@Darksed Małe spotkanie ze znajomymi. Jak mi nie napie*dola, jak to tradycyjnie w grudniu, na studiach ( ͡° ͜ʖ ͡°) to i w niedzielę zostanę
  • Odpowiedz