Wpis z mikrobloga

Hejka, są na naszym tagu też osoby, które trochę stylizuja włosy? W najbliższym czasie będę robił rozbiórkę swoich flakonow, mam też w swojej szafeczce kilkanaście pomad do włosów, wpadłem na żeby przy okazji zaproponować próbki owych pomad do włosów. Myślicie, że to jest dobry pomysł? Zaopatrzyć się w pojemniczki 5/10ml? ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

#perfumy
  • 30
  • Odpowiedz
  • 2
@ZnubionekFan np reuzel extreme hold matte pomade, arcadian Matte pomade, Mr bear family matt Clay

Jeszcze będę miał zerds by ziggy zonka i bayside original Clay podobno fajne maty, czekam żeby testowac ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

Czekam na dostawę shear revival northern lights w jednym sklepie :)
  • Odpowiedz
  • 0
@Minishcap jak widać, natomiast ja będę mial azzaro wanted, nie miałem już opcji wybrać aventusa, aczkolwiek wolałbym lemoniade jagodowa :)
Paradox mam o zapachu 1 milion ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@Minishcap tak, z menroom.pl tzn ja będę miał z drugiej ręki, kolezce nie podeszla ta pomada, za długie włosy ma :)

Podobno niedługo ma być dostawa, pisałem z właścicielem tego sklepu
  • Odpowiedz
@Ryshardi: Jak będziesz miał coś matowego do włosów lub olejki do brody to zawołaj ( ͡° ͜ʖ ͡°) Aktualnie używam Lockhart’s nevermore jako pomady podstawowej.
  • Odpowiedz
@Ryshardi: Na Zerdsa i Bayside mógłbym się skusić, możliwe że coś jeszcze bym dobrał. Obecnie używam Baxter Clay Pomade, mam też Schmiere Mittel który średnio mi podszedł (może mam jeszcze za krótkie włosy) i Dapper Dan Heavy Hold czekającego na test.
  • Odpowiedz
Mam próbkę zerdsa jagodowego i pachnie super :) sama pomada też fajna ale bayside moim zdaniem o wiele lepszy, z fajnych matów jest jeszcze Ace High Clay
  • Odpowiedz