Wpis z mikrobloga

Ma ktoś porównanie KKZ vs. #teleelevidenie? KKZ jest niby spoko, ale często kanały z dupy nie działają, nawet z włączonym VPNem, więc to nie jest blok od ISP, ewentualnie ma ktoś jakieś inne propozycje lepsze od KKZ? Od dłuższego czasu jestem na KKZ, więc nie wiem co teraz jest modne.
#iptv
  • 15
@JesusOfSuburbia: siema, używałem jednego i drugiego. KKZ przez bardzo długo, chodziło super do pewnego czasu, gdzie nie dało się oglądać nic w ciągu dnia. Jesli o Ciebie chodzi to spróbuj zmienić DNS w urządzeniu, mi pomogło (w dniu meczów nie działało bardzo dużo kanałów). Genialnie mi się sprawdził isat-polska od bestm3u. Nic nie tnie, bez lagów, a polsaty premium w o wiele lepszej jakości (w kkz była obniżona jakość z przeplotem).
@Maceek6: a jak wezme test na dzien to bede mial dostep do epg by zobaczyc jak to smiga ?

Edit
Moze za miesiac jak by mi sie kkz skonczyl to bym zmienil gdyby nie udalo mi sie ustawic epg. Inaczej nie ma sensu dla mnie placic za cos wiecej jesi i tak nie apelnia moich oczekiwań.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Maceek6: na stronie są zdjęcia z jakiejś aplikacji, oni mają swoją aplikację przez którą ogląda się streamy czy tak jak KKZ dostarczają tylko listę m3u, którą musisz wkleić do Perfect Playera/Smart IPTV/etc.?