Wpis z mikrobloga

Chciałabym normalnie obchodzić taki dzień, zabrać gdzieś niebieskiego, ale nie wiem który xD w tym problem, bo oba te dni się mieszają i niewiadomo, który obchodzić oficjalnie


@lady_katarina: ty się z niebieskim tylko na święta widzisz czy ki #!$%@?? wiesz, że możesz go gdzieś zabrać niezależnie od tego, co pokazuje kalendarz? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Topkapi: Tzn rozumiem, że nie obchodzisz np. swoich urodzin, czy urodzin swoich bliskich, nie składasz im życzeń, nie kupujesz prezentów itd., bo jesteś nad tym wszystkim i to Ty decydujesz kiedy komuś dasz prezent czy złożysz życzenia i żaden kalendarz nie będzie Cię ograniczał? Bo nie wiem o co kaman w tej wypowiedzi xD
a mają i dzień chłopaka i dzień mężczyzny.


@lady_katarina: tylko, że nieobchodzony. U mnie w pracy na dzień kobiet babeczki dostają po kopercie z gotówką i do domu o 10 po cieście, a na dzień chłopaka/mężczyzny faceci dostają dokładnie nic.
@lady_katarina: Popatrz co się dzieje gdy jest dzień chłopaka i dzień kobiet. O tym pierwszym dowiedziałem się dziś z kartki z kalendarza media jak wspominają to krótko . Porównaj z dniem kobiet gdzie od rana w radiu i w prasie o tym mówią, tv robią spore reportaże daje się kwaitki w zakładach pracy . Ja tam nie świętuje dnia chłopaka nie chce żadnych prezentów tylko ci porównuje jak jest
@lady_katarina: Ale za to #!$%@? na Walentynki to już chcecie kolację, kwiatki i nie wiadomo co jeszcze. Imieniny kwiatek i prezencik, urodziny kwiatki i prezencik, rocznica obowiązkowo bukiecik i #!$%@? wie co jeszcze. Ciągle coś chcecie ale to faceci wszystko komplikują