Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 610
Idź do #pracbaza z nastawieniem nie chce mi sie
Na miejscu widzisz ze poprzednik #!$%@? rysunek
Dostan młodego z 3 roku
Wyślij go do magazynu po wkręty 3969
Mlody przynosi 3693
Wsypuje w podajnik 1000szt
Mieszaja się torxy z krzyzykiem.
Podajnik się zatrzymuje
Wyjmij z podajnika 2000 wkretow
Wypij kawę
Mlody sortuje
To chyba jednak będzie dobry dzień
  • 121
#!$%@? no bez przesady, torx to nie jest rocket science i technologia jutra.

W pracy nie mam styczności, no ale jak ktoś coś w życiu sam skręcał to są duże szanse że będzie wiedział o co chodzi


@padobar: teraz się zastanawiam czy podłapałeś temat i kontynuujesz wkręcanie mnie przez @radziuxd czy naprawdę jestem jakiś zacofany w tym temacie a to coś oczywistego xD

znaczy tak, złota rączka ze mnie taka jak
a to dlatego kręcą się w kółko jak chcesz wykręcić, ma to sens ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@radziuxd: Kręcą się jeśli nie mają obciętej główki, wtedy tę starą spróchniałą szafę rozwalasz łomem.

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@rraaddeekk: miał przynieść. Przyniósł no i wsypal debil. Bez pytania. Kurcze nie ogarniam bo jak mówie to nie jest dziecko. 3 rok w firmie, 5 miesiąc u mnie. Co mu mówisz to wszystko wie. Najlepsze jest że jak byłem chory to 2 dni sam ogarniał i nie było problemu. Wcześniej miałem też takiego co ciągle spał. W ogóle to chyba przychodził albo #!$%@? albo po dropsach
@PMV_Norway: A Ty wiesz co to jest CPM i CPC? Albo rebus sic stantibus? W moich środowiskach każdy wie, żadnej wiedzy tajemnej


No ale serio każdy wie co to torx. Xd to tak jakby ktoś nie wiedział co to krzyżak (oczywiście mowa o wkrętach)
@PMV_Norway: Zajebiste są te wpisy, w których ludzie opisują specyficzną branże tak jakby dla każdego było oczywiste o co chodzi.


@DigitalGirl takie same odczucie mam zawsze w urzędzie, robisz coś pierwszy raz w życiu, a Pani z wyrzutami jak to, przecież ten dokument w 3 kopiach musi Pan dostarczyć do pokoju 203, potem udać się do 422 z dowodem, aktem chrztu i oryginałem świadectwa ukończenia podstawówki i dopiero z Panem porozmawiam
@PMV_Norway: > A teraz uwaga, imbus to inaczej Umbraco, ale nie wiem dlaczego

Unbrako to gruby producent śrubek z siedzibami chyba na kazdym kontynencie :) Generalnie to chwalą się dużo większą jakością i wytrzymałością, ale nie wiem jak jest w praktyce.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Wykuwrizator: ja jak sięgam wzrokiem i pamięcią to wszystko na imbusy, w kuchni/salonie boki szafek np., ale może technika poszła do przodu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Chociaż te imbusy to bardziej śruby niż wkręty.