Wpis z mikrobloga

Nie wszystko da się przełożyć na inną godzinę czy datę.

@sosna119: racja, ale stąd informacja z dużym wyprzedzenie, by ew. zaplanować przyjazd wcześniej lub później.

Pamiętaj, że maraton odbywa się od ponad 40 lat. Gdy zamieszkałeś w Warszawie, ten maraton już biegał. Zatem wkurzanie się na niego jest tym samym, co wyjazd na wieś i irytacja, że kury są głośne, krowy śmierdzą, a psy nocą szczekają.

Maraton mimo wszystko organizowany jest
@simperium: nie odniose sie do tego jak to wyglada w wawie - bo nie wiem. ale we wrocku niektore ulice zamyka sie nawet na 8hprzed rozpoczeciem czegokolwiek i zawsze, za kazdym razem jest ogromny burdel organizacyjny. niby sa wskazane alternatywne drogi dla kierowcow czy trasy komunikacji miejskiej, tylko ze w praktyce wychodzi... ze jednak nie ma albo sa zupelnie inne od zaplanowanych. poza tym praktycznie kazdy maraton i podobne wydarzenia
i pewnie do budzetu miasta wpadloby pare groszy mniej od sponsorow

@Karoleer: oczywiście, że budżet maratonu to bardzo istotna sprawa. Uczestnictwo w maratonach kosztuje ogromne pieniądze. To powoduje, że maratony są chyba najmniej stratnymi imprezami promującymi miasta.

A co do kwestii organizacyjnych we Wrocku, to się nie wypowiem, bo nie wiem. Wiem, że Wrocek eksperymentuje z nocnymi maratonami i "turystycznymi".

Nie wiem, jak wygląda kwestia informacji - czy wydają jakieś ulotki,
Żyję w tym mieście 34 lata. Większość tego czasu na Pradze Południe, więc powinienem płakać i wyć jak bardzo mi blokujo.
Nie wiem co trzeba mieć we łbie, żeby takie blokowanie to był problem. Właśnie wróciłem sobie z gokartów na narodowym. Ulica była zablokowana to pojechaliśmy naokoło. Straszne #!$%@?.
#!$%@?ć z powrotem na wieś jak się nie podoba.
Byłem pewien, że na obrazku jest Montreal.. Bo tutaj to codzienność. Gdzieś czytalem, że zakończenie wszystkich obecnie wystartowanych remontów jest zaplanowanych na 2030 (a co z nowymi jeszcze??). Do tego mają zamknąć autostradowy tunel na, uwaga, 10 lat remontow. Mimo, że ten tunel był zbudowany bodajże w latach 70tych. Eh. Pamiętam na początku jak tu przyjechałem to do jednego ze sklepów do którego jeździłem, musiałem wybierac inna drogę za każdym razem przez
Pobierz
źródło: comment_aq57SSq15uGiQ5lLrwnf3zQWPpzG5kjq.jpg
@gumpa_bobi: mogliby tak zrobić pod warunkiem, że prace ukończyli by w 12 godzin w nocy z piątku na sobotę. No ale już widzę protesty mieszkańców bo jak to oni będą hałasować przez 1 noc, po to żeby nie #!$%@?ć życia mieszkańców przez 2 miechy czy ile ma trwać remont ? To samo jest z fabrykami. Pracę w dużej firmię za dobre pieniądze to każdy by chciał mieć ale najlepiej, żeby fabryka