Wpis z mikrobloga

@Trelik @laserowy_salcesonik Iść do rodzinnego po skierowanie do laryngologa, iść do laryngologa na badanie i jak powie że faktycznie krzywa i utrudnia żyćko to da skierowanie na zabieg. I że skierowaniem iść do jakiegoś szpitala/kliniki się umówić. @MlodyAlgida nic, bo miałam na NFZ Ogólnie takie dostanie skierowania to kwestia tygodnia, dwóch, zależy jakie macie kolejki do laryngologa. Czekanie na zabieg różnie. Umawiałam się w lutym(pod koniec, prawie marzec) przy
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MechanicznaPitaja: ja jakoś rok temu się zapistwalem i dostałem termin 1 września 2019 xD ale jakoś w listopadzie zadzwonili czy za 3 tygodnie jestem wolny bo się termin zwolnił więc suma sumarum czekałem jakieś 3miechy,
  • Odpowiedz
@struga do szpitala przyjmują dzień wcześniej, jest wywiad z lekarzem, potem tego samego dnia ankieta u anestezjologa. Następnego dnia rano dają jedną kroplówkę i jak zleci to drugą, i wiozą na salę operacyjną. Wstrzykują przeciwbóle, narkozę I budzisz się za niedługo na wybudzeniówce :D boli trochę gardło od intubacji, ale nos w ogóle. Masz w nim dwa wielkie tampony, które usuwają następnego dnia rano (też nie boli, trwa 1,5 sekundy).
Od
  • Odpowiedz