Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@NajwyzszaFormaSztuki: no brawo wlasnie odkryles, ze chad moze robic co chce bo daje wartość samą mordą.
P0lak zakolak sie musi wysilić i dać wartość gadką, jest to do zrobienia. Ja 7/10 żaden tam chad a ruchalem swojego czash na tinderze aż się wióry sypały xD nowa dupa co 2 tygodnie, a teraz z jedną z nich jestem w związku. Da sie tylko nie można być nudną #!$%@?ą jak OP
No niestety
@jacakk Olej tindera, bo tam ciężko znaleźć kogoś wartościowego. Tak jak ja miałem trudności z kimś się spotkać przez tindera, bo według tinderówek bym zaniżał im standardy (chyba, że seks za pieniądze i sponsoring to wtedy luz xD). Nabrałem pewności siebue i umawiam się z dziewczynami bez jakichkolwiek aplikacji i dowiaduję się, że jestem fajny i nawet dobrze wyglądam. Ba, nawet się potrafię podobać różowym i jestem interesujący. Też spróbuj tego. Życie
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@pmub: atak tylko na żywo, zawsze na 1 spotkaniu jak mi sie panna podobala
Przez neta pełna abstrakcja, zero #!$%@? pytań, luźna atmosfera, jakieś memy, i ogolnie nacisk na spotkanie. Jak sie przez 2 tyg nie udalo ustawic na spotkanie to #!$%@?łem z par i kolejną bajerowałem. Trzeba iść na masę