Wpis z mikrobloga

@jacakk Czym Ty się przejmujesz, rozmawiasz tak jak lubisz, jak jej nie pasuje to sayo-nara. Nigdy nie próbuj się wpasować na siłę.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@jacakk Olej tindera, bo tam ciężko znaleźć kogoś wartościowego. Tak jak ja miałem trudności z kimś się spotkać przez tindera, bo według tinderówek bym zaniżał im standardy (chyba, że seks za pieniądze i sponsoring to wtedy luz xD). Nabrałem pewności siebue i umawiam się z dziewczynami bez jakichkolwiek aplikacji i dowiaduję się, że jestem fajny i nawet dobrze wyglądam. Ba, nawet się potrafię podobać różowym i jestem interesujący. Też spróbuj tego. Życie
@worldmaster: Wiadomo, że to zależy wszystko od szczęścia i miejsca zamieszkania. Sam poznałem sporo kobiet przez tindera, ale z żadną nie chciałem dłużej utrzymywać kontaktu. Były to kobiety toksyczne (niektóre nawet bardzo), szukających sponsorów (w tym płatny sex xD), próbujących się dowartościować czy nie wiedzących po co założyły konto na tinderze. To tak w głównej mierze.
Zdecydowanie wolę jednak umawianie się z już poznanymi pannami. Nie dość, że wygląd jest już