Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Wysryw start...
Poziom mojego s----------a osiągnął kolejne maksimum. Nie chce mi sie pisać mojej historii życia. Tyle razy już opowiadałem to rożnym psychiatrom i psychologom. Wszystko psu na budę...
38 lat, żonaty, dwójka dzieci. Mieszkam w dużym mieście. #programista15k, własne mieszkanie, dwa auta. Wydawałoby sie czego chcieć więcej.
Uzależniony od wielu rzeczy. od najmłodszych lat do dnia dzisiejszego włącznie. Były to i są na przemian fazy masturbacji, obgryzania paznokci (do krwi, rozkwaszania kostek, skórek do około paznokci - słowem masakra), pózniej doszedł a-----l i p-------y. No i pierwsze d---i - zioło i leki: tussipect buteleczka z rana na dobra banie, i wszelkie tabsy z pseudoefedryna. Najgorsza była faza narkotyczna w trakcie studiów przez która właściwie nie skończyłem studiow i musiałem zacząć drugie. Trwała około roku - intensywna przygoda z a--------a, która na zawsze będzie w mej pamięci jako dno dna, które osiągnąłem w przeszłości. Po tym przez kilka lat „byłem czysty” jak łza aż do czasu gdy na dobre zapomniałem jak łatwo sie uzależniam. Wówczas zaczęły sie wojaże z w---a. Już jako żonaty piłem w ukryciu, w piwnicy w samochodzie, gdzie tylko sie dało. W weekendy na legalu dwa piwa w domu i 0,2 wódki w piwnicy. W tygodniu jak nie mogłem wytrzymać to tez udawałem ciężki dzień w pracy aby tylko oficjalnie wypić jedno p--o - wówczas mogłem spokojnie wypić w ukryciu 3 razy tyle bo i tak już było czuć ode mnie a-----l. W międzyczasie rzuciłem p-------y. Wow sukces - tyle ze desmoksan brałem w potrójnej dawce - No bo tez kopał ;) to rzucanie papierosów było czysta przyjemnością. Ale fakt dziś już nie pale od 3,5 roku. Za to regularnie wciagam pseudoefedryne przy każdej okazji jak jestem przeziębiony. K---a jak ja sie siebie brzydzę. W tym tygodniu zjadłem trzy opakowania gripeksu i 3 opakowania apselanu. W między czasie oczywiście chlalem, tym razem w-----y - była promocja w biedrze na bushmillsa. Skoro to pisze to znaczy, ze już znowu czuje ze przegiąłem i teraz będzie etap odwyku - będę chodził na siłownie wrzucał jakaś dietę, żarł hepatil żeby pomoc wątrobie sie zregenerować aby za kolejne pół roku znowu dopadł mnie jeden z moich wielu katów. Apropos diety. Przy okazji diety tez cpalem. Akurat były dostępne leki na odchudzanie Meridia. Dobrze kopały to brałem tez 3 razy zalecana dawka - prawie jak amfa. Oczywiście schudłem ile chciałem tyle ze przy okazji agresja 1000 i myśli samobójcze 1000. Pózniej go wycofali z obrotu, bo za dużo samobójstw było po tym scierwie.
Mam dość moich nałogów i brzydzę sie sobą. Najgorsze są dni kiedy jestem trzeźwy. Zero energii, wieczne zmęczenie, ciagle obgryzanie paznokci, myślenie o przeszłości i zadręczanie sie swoim s-----------m - c-----y, nic nieznaczący, zakompleksiony, mały egoista w dużym ciele. Nikomu nie potrzebny, nie mający swojego zdania ani nie umiejący z nikim nawiązać normalnej rozmowy. Nie wspominany przez nikogo ani nie pytany o nic przez nikogo. Od dawna myśle o tym żeby odejść z tego świata bo tylko niszczę życie mojej rodzinie. Która póki co ma jeszcze szanse na normalne życie ale pewnie już niedługo.
Wysryw stop...
#przegryw #masturbacja #alkoholizm #nalogi #n-------i #depresja

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie - bogata oferta przez cały rok
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 2
Może nie mam tak p--------e jak Ty Mireczku, ale jestem uzależniony od uzależnień...
Jak tylko wrócę z pracy to albo zioło, albo browary.
Czasami jak sobie robię przerwę od zioła to więcej piję i odwrotnie. Świat na trzeźwo wydaje mi się smutny i nudny. Muszę sobie po pracy strzelić z 6 piwek, żeby było znośnie. Nie bardzo wiem jak sobie z tym poradzić.
Ale Tobie życzę powodzenia!
  • Odpowiedz
Meridia. Dobrze kopały to brałem tez 3 razy zalecana dawka - prawie jak amfa


@AnonimoweMirkoWyznania: niezly bait. Meridia nie kopie bo to SSRI, albo jestes tak zajebiscie podatny na sugestie bo w sumie jak cpales gripex no to wszystko mozliwe.
  • Odpowiedz
OP: @worm_nimda
rodziców miałem normalnych. Oboje bez nałogów, pracujący. Ojciec za dużo, nigdy nie miał na nic czasu. Matka ogarniała cały dom. Nie wiem, czemu ja taki jestem. Brat ojca pił, dziadkowie pili ale rodzice nie. Z dzieciństwa pamiętam też mega stresy, gdy sąsiad terroryzował całą klatkę schodową, mojej matce groził śmiercią, bo była wezwana na przesłuchanie w sprawie zabójstwa jego syna. I pamiętam też jak się wiecznie kłóciła ze
  • Odpowiedz
OP: @trollik
Czy jestem dobrym ojcem to nie mnie oceniać. Ale dzieci mnie uwielbiają. Gramy razem w różne gry, spędzamy dużo czasu razem, bo pracuję z domu więc mam najłatwiej z zawiezieniem do przedszkola i szkoły i odbiorem po południu. Czytam na dobranoc, zabieram na lody, do kina, uczę sprzątać i gotować, chce im dać to czego mi nie dał mój ojciecj i moja mama. Czy są motywacją? Nie umiem
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@leoha: Gripex przecież miał w składzie kilka lat temu efedrynę. Op nie pisał kiedy tym sie " leczył" a meridia to snri i jestes w błędzie
( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz