Wpis z mikrobloga

Stoje wlasnie w autobusie w korku na skrzyzowaniu pomiędzy Warmeńską, a Torem Stegny i patrze sobie na samochodziki dookola ktore zapchaly ruch - widzialem tylko 2 samochody ktore mialy dwoch pasazerow a reszta 1 pasazer, nawet jak jechali samochodem typu Zefira. #!$%@? smogiem i generalnie ogromna strata czasu. Wszystkim kierowcom samochodow osobowych powinni #!$%@? oplaty za ubezpieczenie wyzsze i obciazyc ich kosztami korkow, smogu, zniszczonej infrastruktury, zieleni itd. To jest jakis zart. Wtedy napewno zredukowalaby sie liczba korkow i poprawilo powietrze elo z fartem
#warszawa #transport #transportpubliczny #ekologia #samochody #samochod
  • 59
@obcx: Jeśli chodzi o mnie ja mimo, że mam samochód to często korzystam z komunikacji. Niestety bardzo często bierze mnie #!$%@? jak płacę za bilet a widzę wchodzi menel z tobołami śmierdzący na kilometr. Albo gość, który przed pracą strzela sobie browarka na kaca i wali harnasiem albo innym vipem z biedronki. Mimo, że nie ma biletu to motorniczy/kierowca go nie wygoni bo nie chce lub się boi. Gdzie tu sprawiedliwość?
@obcx: wielki pan i władca jedzie swoją potężną skodą oktawią, więc stój w korku razem z nim. Wcale nie jestem jakimś rowerowym bojownikiem, czy innym deklem z masy krytycznej, ale sprawia mi to dziwną przyjemność jak wymijam całe rzędy samochodów w zakorkowanej np Dolnej albo Łazienkowskiej jadąc sobie na luzie rowerem do pracy ( ͡° ͜ʖ ͡°)