Wpis z mikrobloga

  • 0
@alonso117: Nie wiem, może ty rozpatrujesz wszystko w kategoriach "wróg" i "przyjaciel". Ja mam po prostu bekę z tego biednego chorego dziecka.


@LibertyPrime To nie jej wina. Nie widzę sensu w tym aby się z niej śmiać. Beke to trzeba mieć z ludzi, którzy uważają młodzież za autorytet w sprawach zmian klimatu. Kiedyś za autorytet w sprawie klimatu uważano profesorów i naukowców a nie nastoletnia młodzież.
  • Odpowiedz
Kiedyś za autorytet w sprawie klimatu uważano profesorów i naukowców a nie nastoletnia młodzież.


@Variv:
Kiedy niby? Konsensus naukowy jest olany ciepłym moczem przez polityków, przemysł i społeczeństwo.
  • Odpowiedz
@Variv:
I widać ile to dało, skoro politycy mają w dupie, a połowa społeczeństwa, z ludźmi wykształconymi włącznie, uważa to za bajki. Takie czasy, że nikt nie słucha naukowców, a słucha się obekty popkulturowe. Kto dziś jest w stanie wymienić najsłynniejszego chemika czy fizyka współczesnych czasów? A każdy wie kim jest Kardashian czy Madonna.
Nie wystarcza informacja, trzeba umieć ją sprzedać. Tak samo jak w handlu, nawet najlepszy produkt bez
  • Odpowiedz
@LibertyPrime: To dziecko ma paradoksalnie wiekszy łeb na karku, niż większosc kisnacych tutaj z niej - 16 lat i juz wystapienia na forum ONZ w NY, potem cyk, jakis etacik w KE w komisji zwiazanej z ekologią i juz od szkoly sredniej ustawiona ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz