Wpis z mikrobloga

@PanHeniek45: zacznij może od tego, że ona zaatakowała cały świat zachodni. Skoro zaczęła od ataku to niech się teraz broni sama skoro jest taka dorosła, że może ludziom na całym świecie mówić jak mają żyć.
  • Odpowiedz
@RafonRafonEssa: @zaxcer: Dobra to inaczej, bo się nie zrozumieliśmy. Ja się również nie zgadzam z tym e-------------m, bo powinno się zaorać Indie i Chiny a także USA powinno po dupie dostać. Ale śmianie się z kogoś, że nie jest zdrowy no to ludzie. Poziom podstawówki bo on ma odstające uszy.
  • Odpowiedz
@PanHeniek45: Ale wroc do argumentu. Co znaczy, ze sie nie obroni? A akurat argument o uposledzeniu TUTAJ jest bardzo istotny. Mówimy o dziewczynie z niedowładem umysłowym (stwierdzonym przez lekarzy, ja tu jej nie cisne tylko stwierdzam fakt) która nawet nie ukończyła szkoły, która chce pouczać cały świat i narzucać nam swoje - radykalne - wizje. My mamy za to płacić realne pieniądze.

EDIT - jak chcesz bronić Grety, to skup
  • Odpowiedz
@PanHeniek45: nie widziałem ludzi którzy śmieją się z tego na zasadzie "ma aspbergera!! HAHAHA". Faktem jest, że mimo swojej choroby o której wiedzą jej rodzice została w sposób cyniczny wyeksponowana na cały świat, ona nawet nie zdaje sobie sprawy jak dla niej w tym momencie zmieni się całe życie. Rodzice i oficerowie prowadzący użyli jej choroby w swoich celach i zbijanie teraz czegokolwiek argumentem "ona jest chora nie śmiej się"
  • Odpowiedz
@LibertyPrime dodaj raczej powalonych rodziców. Tam oprócz zniszczonego dzieciństwa przewijają się wątki rewolucyjne. Idea sluszna ale jak to bywa podpinają się pod nią populistyczne pacynki. Jak było ze zrywem ludu pracującego miast i wsi przeciw kapitalistycznym elitom wszyscy wiedzą z historii. Kto opływał w luksusy a kto zostawał przymusowym jaroszem bo półki w sklepach świeciły pustkami też.
Szwedka, urodziła się w kraju, który ostatni raz brał udział w wojnie 170 lat
  • Odpowiedz