Wpis z mikrobloga

"What accessories do you do?

MORE SETS" ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Darksed: I 99,9% podążających za tą radą rozwali się po drodze i nie osiągnię maksimum swojego potencjału :P Naprawdę katowanie tylko i wyłącznie podstawowych bojów i ciągłe progresowanie, unikanie kontuzji, jest przeznaczone dla nielicznych, dla naprawdę paru genetyków.

najlepszego obecnie deadliftera.


@Darksed: Dlaczego? Chociażby nasz rodak Wierzbicki ciągnie więcej obecnie :)
Krzysztof 432.5, Belkin 440( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Darksed: Napisałeś obecnie więc sądziłem że o ten rok chodzi :) A w tym roku 432,5kg Wierzbicki vs 415 Belkin :)

nieźle #!$%@?ć nie będąc nawet blisko wyników Belkina tak jak np Simmons xD


Błąd :) Nie znasz historii, Simmons #!$%@?ł się ćwicząc typowymi planami, a potem przesadzając w paru kwestiach, na długo zanim doszedł do tego co masz teraz
i każdy powinien ważyć 160+ bo inaczej to słaby jesteś


@Darksed: Jeśli chodzi o to co mi imponuje... To Andy Bolton pierwszy człowiek który przekroczył granicę 1000lbs w ciągu, a następnie Eddie Hall wciągający 500kg :)

Oj masz strszny ból dupy o ruskich bo nie trenują WSB xD


W żadnym wypadku, bardzo doceniam np Sheiko :) I poświęciłem trochę czasu na analizy tamtego planu, co tobie także polecam. Bo wtedy zdasz
@IntruderXXL: Trenowałem ponad rok Sheiko, lubię ten plan ale po prostu nawet dla mnie było to za dużo(robiłem wariant 3,4 i 5 dniowy). Może moje 10x10 jest siermiężne ale nie narzekam że wyciskanie mi nie idzie bo cały czas opanowuje nową szerokość chytu xD przed tym 10x10 poszerzyłem chwyt a jednak sprogressowałem, może też spróbuj( ͡° ͜ʖ ͡°)
Trenowałem ponad rok Sheiko, lubię ten plan ale po prostu nawet dla mnie było to za dużo(robiłem wariant 3,4 i 5 dniowy).


@Darksed: Trzeba mieć przeogromne GPP, naprawdę być przez lata przygotowywany do znoszenia takiej objętości... to znaczy objętości w tych planach Sheiko które krążą po internecie. Niestety bariera językowa skutecznie uniemożliwia właściwe wykonane planów Sheiko, bo za tym systemem też stoi większa filozofia, sam Sheiko wydał mnóstwo książek, sam plan
@IntruderXXL: "Wear&tear" to chyba twoje drugie ulubione powiedzonka zaraz bo oznajmianiu naturalności xDD, po co trenować jakiś sport skoro powoduje "wear&tear"?
To samo mogę napisać o WSB, działa bo #!$%@? się do tego coraz więcej koksu i dlatego jest po prostu progres.
po co trenować jakiś sport skoro powoduje "wear&tear"?


@Darksed: Nie rozumiesz tego konceptu...

To samo mogę napisać o WSB, działa bo #!$%@? się do tego coraz więcej koksu i dlatego jest po prostu progres.


Jak myślisz po co wymyślono bardziej finezyjne plany, sposoby progresji itd? Dlaczego wszyscy nie ciśniemy 10x10 itd?

Po prostu plany typu 10x10 i stopniowe ograniczanie powtórzeń, dokładnaie ciężaru, to sposób który prowadzi do wielkiej ilości kontuzji, i
@IntruderXXL: Dlaczego nie wszyscy tak robią? Bo jest wiele metod i każda działa, to tak jakby była tylko jedna droga bycia milionerem xD Piszesz tak jakby trenując sprzężoną nie trzeba stosować koksu, nie doznaje się kontuzji i nigdy nie będziesz miał stagnacji co jest gówno prawdą( ͡° ͜ʖ ͡°) Ludzie z WSB #!$%@?ą tonę koksu, #!$%@? się i na pewnym poziomie mają zastój na lata, czyli tak
Bo jest wiele metod i każda działa


@Darksed: I każda ma swoje ZALETY I WADY. Nie ma treningu bez wad... każdy trening te wady ma i tylko w pewnym stopniu można je minimalizować.

Ludzie z WSB #!$%@?ą tonę koksu, #!$%@? się i na pewnym poziomie mają zastój na lata, czyli tak jak w każdej innej metodzie xD


Właśnie jeśli chodzi o Westside Method to tak jak pisałem jest najbezpieczniejszy sposób w
@IntruderXXL: I z tym postem się zgadzam, po prostu z twoich poprzednich wypowiedzi można wywnioskować że koks, kontuzje i stagnacja występuje jedynie w innych metodach a WSB jest od nich wolna. Stagnacja jak i koks jest na takim samym poziomie jak wszędzie, co do kontuzji to się zgodzę że występuje mniejsze zużycie niż w liniowej jednak nie jest to jakaś ogromna różnica. Po prostu według mnie bloki w trójboju mają więcej
Uczepiłeś się u mnie tych 10x10 które trwało 2 tygodnie i było jednym z dwóch treningów wyciskania w tygodniu.


@Darksed: Nieee samych 10x10 się nie uczepiłem :P Ale co po 10x10 jest? 8x8 pewnie, co potem 6x6 pewno? O to mi chodziło.

co do kontuzji to się zgodzę że występuje mniejsze zużycie niż w liniowej jednak nie jest to jakaś ogromna różnica.


Właśnie różnica jest przeogromna, jak niebo i ziemia :P
@IntruderXXL: Ale my nadal rozmawiamy o sporcie który ma jeden z mniejszych występowań kontuzji na 1000h treningów? Ktoś trenujący football amerykański to powinien już nie żyć skoro ty tak przeżywasz kontuzje w trójboju. Masz rację dalej szło 8x8 z tym że nie wiesz jak wyglądał drugi dzień treningowy, przez tą powtarzalność ruchu bez problemu opanowałem nową technikę wyciskania. W obecnych przygotowaniach już nie muszę robić 10x10 właśnie przez to że poprawiłem
Ale my nadal rozmawiamy o sporcie który ma jeden z mniejszych występowań kontuzji na 1000h treningów?


@Darksed: I dlatego właśnie na naszym podwórku wszyscy jak jeden mąż kontuzjowani non stop, ciągle zmagają się z jakimiś większymi czy mniejszymi kontuzjami, WSZYSCY właściwie. Ciekawe dlaczego? A przecież 1000kg+ w totalu nie robią, 900kg+ też nie (nieliczni)