Wpis z mikrobloga

@IntruderXXL: No to kto to ci wielu? I proszę o podanie rzetelnych informacji a nie z instytutu danych z dupy( ͡° ͜ʖ ͡°) Może inaczej, przez to że nie trenują tak jak ty nie muszą być cały czas w szczycie formy a robią ją tylko na zawody.
  • Odpowiedz
@IntruderXXL: Młodszy Kot w tym tygodniu startował pobijając swoje rekordy w siadzie i martwym. Wałga #!$%@?ł się z nie swojej winy w trakcie zawodów. Co do Blęwązki muszę się zgodzić ale czy stosując się twojej metody nie mógłby doznać tej kontuzji? BB i starszy Kot rozwijają swoje biznesy czyli to co robią ludzie dla których liczy się własna przyszłość a nie jak największa cyferka w totalu, po prostu przez to
  • Odpowiedz
@Darksed: Ależ lanie wody... zupełnie inaczej to widzę. No cóż. Do tego patrzysz tylko przez sytuacje tu i teraz. A zapytaj ich o historię kontuzji, jakie problemy mieli itd.

Po za tym odpowiedz sobie na proste pytanie, kiedy ktoś zmienia sport, albo odchodzi od sportu? W momencie kiedy przestaje iść, kiedy robi się trudno, kiedy stara się a kontuzje pojawiają się jedna za drugą... Nigdy nie rezygnujesz z czegoś jeżeli
  • Odpowiedz
@IntruderXXL: Szczególnie Wałga zrywający triceps przez nieudolną asekurację miał wpływ na to xD Jestem pewny że każda osoba trenująca 10+ lat miała już setki mniejszych kontuzji bez znaczenia od metody którą trenują. Nie każdy musi być GOAT żeby być udanym sportowcem. Nie rozumiem co chcesz udowodnić, posiadłeś więdzę całego wszechświata na temat treningu siłowego i przez to nigdy się nie #!$%@?? I znowu napiszę nie dla każdego celem życia jest
  • Odpowiedz
@IntruderXXL: > . Do tego patrzysz tylko przez sytuacje tu i teraz. A zapytaj ich o historię kontuzji, jakie problemy mieli itd.
A ty skąd o tym wiesz że patrzysz na tą sytuację szerzej?
  • Odpowiedz
@IntruderXXL: Mówisz że na WSB nie ma stagnacji a jak jest to przez to że się jest złym trenerem. Simmons w 87 zrobił 922.5kg w jednowarstwowym żeby dopiero po 12 latach poprawić (a może i nie) o 30kg zamieniając sprzęt na wielowarstwowy.
  • Odpowiedz
pobawię się w kulturystykę podczas gdy ty będziesz siedział w piwnicy licząc na poklask wykopu bo boisz się sprawdzić na tle sportowym, niczym się nie różnisz od osób trenujących rekreacyjnie.


@Darksed: Spokojnie, jak już wielokrotnie wspominałem mam pewne rzeczy które do załatwienia, które są priorytetem, a potem będę myślał o zawodach. Zawody do progresowania potrzebne nie są, papierowe medale też nie. A wynik prędzej czy później przyklepie na jakiś zawodach.

I co to znaczy że "nie różnie się od osób trenujących rekreacyjnie" Czyli że występując na zawodach robiąc total 200kg, jesteś zawodnikiem, sportowcem, atletą... a robiąc np total 1000kg, ale nie będąc na zawodach jesteś osobą trenującą rekreacyjnie? Dla zdrowia może?
  • Odpowiedz
@IntruderXXL: Zostałeś mesjaszem polskiego treningu siłowego, odrzuciłeś fałszywych bożków(seba kot, BB) a zwróciłeś się do jedynego prawdziwego boga(Louie Simmons), zstąpiłęś na mikrokoksy aby zbawiać niewiernych(liniówka, falowa, blokowa) xDDDD
Jeszcze 4 lata temu robiłem 410kg a teraz jest ok 800kg mając JEDYNIE 22 LATA( ͡° ͜ʖ ͡°), mam jeszcze mnóstwo patetntów i nie wbiłem nawet 1/10 zamierzonego koksu xDD
Dobra, przecież dobrze wiemy że jedna i druga
  • Odpowiedz
@Darksed: Dlatego też mówię... czas pokaże :) Bo liczy się to jak się kończy.

I też nie chce żeby ktoś myślał że uważam 895kg za jakiś nie wiadomo jak wysoki wynik... bo ja jak zwykle nie jestem zadowolony, bo dlaczego 895kg, a nie 900kg, 915kg, 1000kg?

Heh trudno być zadowolonym jak się ciągle patrzy na totale 1000-1100kg :P
  • Odpowiedz
a ten tajemniczy ziomek który Cię zawsze spotuje na ławce w twoich filmach? (,)


@Need: Aaa, no kilku spoterów mam w ostatnim czasie :) Przy tych ciężarach zdecydowanie bezpieczniej się czuję jednak mając tego spotera :) A chłop ~184cm i jakieś ~110kg więc daje radę ze wszystkim.
  • Odpowiedz