Wpis z mikrobloga

Portale typu #tinder #badoo wywołują u mnie maxxx frustrację i #!$%@?. Klikasz i czekasz na pary, potem marnujesz czas żeby urobić dziewczynę, musisz się z nią gdzieś umawiać a ona marudzi. Nawet jak zaprosi cię do domu to wcześniej i tak będzie chciała spotkać się gdzieś na mieście żeby cię odpulić jakby coś jej się nie spodobało. Jakieś dziwne akcje non stop się zdarzają typu dupa 16 lat co wzięła koleżankę bo się bała albo typiara co bierze cię na chatę kiedy były chłopak mieszka za ścianą bo chce mu zrobić na złość. Trzeba wysłuchiwać jakiś kocopołów o jej #!$%@? tatuażykach, o ex który handlował narko albo o tym że Magda z pracy ostatnio dokucza. Większość ma tupet obgadywać kawalerów z którymi wcześniej się spotykała. Często nie wiem kiedy złapać za dupkę albo za udo jak mi wprost nie powie że chce się walić. Najgorzej jak chcą iść gdzieś na miasto to wtedy już zupełnie odmawiam bo byłem kilka razy i takie snucie się jak #!$%@? tylko mnie stresuje. A nawet jak dupeczka wprost przychodzi na walenie to potem się okazuje że jest gruba albo jest toksyczna i ma problemy z narkotykami albo nie chce robić laski bo ona to tylko chłopakowi i wtedy to już zupełnie nie wiadomo co z nią zrobić. Po seksie chce się iść na chate ale w sumie to już się jest pijanym albo coś to niech już leci netflix. A zupełny klasyk to w ogóle budzenie się w środku nocy jak dupeczka jeszcze śpi żeby podopijac zlewki z butelek, palic pety i robić jej fotki z przyczajki przez 3h. Z rana się okazuje że to w ogóle jakieś mieszkanie studenckie i jakieś przyjeby się snują po lokalu. No koszmar, kobiety są okropne #podrywajzwykopem #rozowypasek #logikarozowychpaskow
  • 14