Wpis z mikrobloga

Czemu polki mają taką #!$%@? o ukrainki? xD miałem dzisiaj na nocce w #pracbaza śmieszną sytuacje z #p0lka 'mi i dwoma troche protograżynami. siedziałem z kolegami i wyżej wymienionymi na palarni i gadaliśmy o głupotach ja ogólnie podbiłem do dwóch młodych ukrainek po ogień bo zapomniałem zapalniczki i tym swoim łamanym rosyjsko-ukraińskim zapytałem czy mogłyby poratować zapalniczką, dziewczyny od razu z uśmiechem od ucha do ucha że ktoś w polsce ich języka używa chciały mi dać ognia na dwa baty z radości xD pośmialiśmy się łamanym rosyjskim zapytałem co u nich jak im dzień mija jeden #!$%@?.
jedna protograżyna


wyskakuje do mnie z pytaniem
-ty umiesz z NIMI rozmawiać?
-no z nudów się kiedyś uczyłem rosyjskiego a w liceum miałem dwie ładne #prokuratorboners #ukrainki to trzabyło się hehe nauczyć jakichś podstaw
-A TO CO POLEK TAM W KLASIE NIE MIAŁEŚ ŻE SIĘ UCZYŁEŚ SPECJALNIE UKRAIŃSKIEGO?
-no miałem ale jakoś te ukrainki zawsze lepiej wypadają, przynajmniej dla mnie
protograżyny, mariole i karyny oburzone w #!$%@? coś między sobą gadają miras koło 30stki obok mnie pieje i szturcha żebym więcej prowokował xD
nagle z oburzone damskie towarzystwo wystawia adwersarza loche z hipercofniętą szczęką i zębami żółtszymi od moich
-no hehe pewnie ty tak do tych ukrainek bo one niższe standardy mają hahahaha nie musisz sie starać
poczułem zażenowanie bardzo i poszedłem w #!$%@? bo nawet nie chciałem wchodzić w dyskusje

dręczy mnie to bo w sumie nie wiem czy dobrze zrobiłem i czy wyszedłem z tarczą czy na tarczy xD
#polska #ukraina #zalesie
  • 30