Wpis z mikrobloga

Ech panie i panowie przyszła przed chwilą paczka za pobraniem dla mojego ojca (wczoraj mi coś mówił że gdzieś kupił leki ale nie pamieta skąd to sie tym zainteresowałem) z maścią na żylaki jak zobaczyłem co to jest to tylko złapałem się za głowę Maść varivorex gogle pokazuje tylko tak naprawdę NO LEGIT NO SCAM ( ͡° ͜ʖ ͡°) stronę "producenta" https://varivorex.pl i jakieś strony z fejkowymi wywiadami z lekarzami rachunek wystawiony w birmingham bez nazwy firmy a nip za krótki a firma-adresat robi w budowlance ( ͡° ͜ʖ ͡°) podsumowując widać że oszkali go i kasy nie odzyska (choć dobrze że tylko tyle) a jak przyjdzie to będzie miał wykład jak nie dać się oszukać w necie (wcześniej go nie uczyłem bo nawet messegera ma problem "ogarnąć" a i smartfona praktycznie nie używał tyle co artykuły czytać ) reszta zdjęc w poniżej
#ojciec #oszustwo #rodzice #leki
Szyber96 - Ech panie i panowie przyszła przed chwilą paczka za pobraniem dla mojego o...

źródło: comment_eqUdDVpkL0XdpHOv6i6OqUzkDRkbUgM5.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Szyber96: mozesz próbować zwrotu ale roznie moze bywać. Naucz ojca płatności kartą w Internecie i zabroń innych form płatności bez konsultacji. Chargeback super rzecz.
  • Odpowiedz
@Szyber96: z tego co przejrzałam w internecie na szybko to ciężko będzie. Na stronie nie działa ani regulamin ani polityka prywatności. Co chwile.zmieniana nazwe. Pokaż tacie, że to scam i poedukuj go trochę o oszustwach internetowych. Pewnie wyraził zgody marketingowe, to może mu przychodzić scam na skrzynkę irl, a jak podał nr tel to też będą dziwne telefony.
  • Odpowiedz