Wpis z mikrobloga

#renault ostro kręci hype razem z SCS. Nie tylko na profilach SCSu pojawiają się trailery z dymem, ale również na profilach Renault.
Zapowiadają #ets2tparty na czwartek, i jest w miarę oczywiste co to oznacza. A przynajmniej tak mi się wydawało, gdybym nie zobaczył odpowiedzi na twitterze człowiekowi, który uważał podobnie jak ja.
Jak uważacie? Czy R i SCS kręcą hype zapominając się troszkę, czy możemy spodziewać się czegoś więcej, może reworku Premiumek i Magnumek?
#ets2 #ets2mp #truckersmp
źródło: comment_tQd8rulTUELgCeHQ5XLPG2mjXIOQ9Cor.jpg
  • 6
@kukos94: Moim zdaniem T mamy na pewno, ten rework to chodziło mi że przy okazji mogą zrobić, oprócz T. Jakby nie wypuścili T którego kiszą od n lat to ludzie by im zrobili z dupy archiwum X ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@bartiprog: Powiem tak. Minimum dostaniemy Range T co już jest super. Klapy nie powtórzą jak przy wydaniu Volvo VNL do ATS to udowodnili przy MAN TGX Euro 6. SCS dobrze odwzorował, a jak ktoś ma problem że zegary są nie czytelne, bo za mała czcionka to już wonty tak na prawdę do samego MANa, a nie do SCS
@bartiprog wszystko czego się dotkniesz było nie tak z zewnątrz głównie. Bardziej ogarnięci w temacie wychaczyli że zła wielkość była grilla, świateł i parę innych szczegółów były źle zrobione. Dziwny kolor interioru granatowy nie wiadomo skąd. Dźwięk tragiczny jakieś dziwne połączenie dźwięków dwóch różnych silników już w grze. Jak zainstalowałem ats to po przejechaniu już wszystkimi trokami poszedłem do Volvo i zastanowiłem się co oni się tego Volvo czepiali ( nie wiedziałem