Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@kinix21: twoja decyzja, dla mnie to wyrzucanie pieniędzy w błoto
@MrTukan: napisali że odłożone na kupno domu, dokładniej na wkład własny w kredyt więc to nie tak że ich stać
@Fafnucek: nie wiem lepiej tylko wyrażam swoją opinię i czekam na opinie innych. Dla mnie wydawanie 20k na psa który nie ma 100% że przeżyje jest głupie a wydanie 3-4k na nowego jest o wiele lepszym
  • Odpowiedz
@Kasia123456789: Jeżeli przy budowie domu 20k robi im różnicę, to lepiej niech się za to nie biorą, bo kosztorys i tak się wykolei o jakieś 100k ( ͡° ͜ʖ ͡°) A gdyby mnie coś takiego spotkało, to nie wiem co bym zrobił. Mam psa od roku z hakiem i wiem, że już nigdy nie będę człowiekiem, który nie ma psa. I nie wyobrażam sobie, żebym miał
  • Odpowiedz
@Thachi: #!$%@?. Psy to zwierzęta. W momencie kiedy zwierze jest silniejsze od Ciebie jesteś zagrożony. Psy lubią ludzi, bo są słabsze i dostają jedzenie. Gdyby pies był silniejszy od Ciebie i głodny to po prostu by Cię zjadł.
  • Odpowiedz
@Thachi: no to kup sobie psa większego od siebie i szanuj go jak człowieka. Szybko się przekonasz, że albo będziesz stanowczym przewodnikiem stada, albo twoje zdrowie będzie zagrożone.
  • Odpowiedz
@Kraq8: Gdy psa okiełznasz będzie cię kochał, będzie za tobą tęsknił, będzie do ciebie przywiązany. I tak jest w sumie ze wszystkim. Jak wejdziesz człowiekowi na głowe to tez go nie będziesz szanował
  • Odpowiedz
@Thachi: gdy psa okiełznasz, jego instynkt da mu znać, że innego wyjścia nie ma jak się podporządkować. Człowieka nie musisz okiełznywać i możesz mieć z nim równe relacje. Psy działają instynktownie i nie podejmują żadnych decyzji emocjonalnych
  • Odpowiedz
@Kasia123456789: sam jesteś debilem, ich pieniądze ich życie. Ja też mógł bym sobie kupić droższe słuchawki, lepszy tel. A rocznie psy mnie kosztują 4k złotych, o ile jest rok gdzie do weterynarza chodzę tylko zaszczepić, bo jak dojdzie jakaś nieplanowana wizyta to ja #!$%@?ę. Sam się zdecydowałem na 2 psy i nie wyrzucę ich, moje pieniądze i #!$%@? ci do nich
  • Odpowiedz
@Kasia123456789: #!$%@? kogo obchodzi twoje zdanie. Ludzie przestancie oceniac wszystkich i wszystko #!$%@?. Leziecie przez zycie jak te papigi komentujac ze jak to tyle kasy za operacje osa. Ja bym uspil. Jak to dziecko bez meza mogla usunac. Zobacz chlop kupil rozowy samochod pewnie pedal! I tak leziecie przez zycie i #!$%@? szukacie do czego sie #!$%@? zamiast zaczac zyc i zajac aie soba.
  • Odpowiedz