Wpis z mikrobloga

Jeżeli nie umieją wybrać co jest ważniejsze na tak "niskim" poziomie, to co dopiero w ważnych sprawach.


@Kasia123456789: O kurde, ale debile, nie przeliczają miłości na złotówki. Wolę jednak żyć w kraju, w którym ludzie kochają zwierzęta, a nie z powodu wakacji na Krecie przywiązują je do drzewa w lesie. Kto wie, może kiedyś zadzierzgniesz równie głębokie więzi z jakimś czworonogiem, ale przede wszystkim mam nadzieję, że przestaniesz szydzić z
  • Odpowiedz
@Kasia123456789 mnie w tym wszystkim bardziej zaskakuje fakt, że śmieszne 20 000 wpływa na możliwość budowy domu.
Przecież to jakiś śmieszny ułamek wartości inwestycji.
Nie kupi za to nawet 1 ara działki.
  • Odpowiedz
@PannaPlamkaZDomuKleks: Wlasciwie to dopiero na rehabilitacji zdalem sobie sprawe ze już ma 8lat. Mieszkam za granica i widuje go 3 razy do roku, ale wychowalem sie z nim w domu. W naszej rodzinie zwierzeta to jak członek rodziny, wiec była wielka rozpacz. Jasne ze były inne plane zwiazane z kasą, remont, auto, etc, wiadomo ze taki nagły wydatek to nic ciekawego. Było bardzo źle, brak władu w tylnich łapach. Dostał
  • Odpowiedz
@Czeggu #!$%@?, pies żyje max 10 lat, #!$%@? 20 kafli w dwa lata życia dużego szczura. Pewnie że szkoda jakby zdechł, ale po miesiącu dwóch by się otrząsnęli i mieli nowego kundla.
  • Odpowiedz
W tym kraju nie ma szans na normalne życie jeżeli ludzie podejmują takie decyzje.


@Kasia123456789: xdddddd a co Cię to co oni ze swoją kasą robią i ze swoim kundlem? Bude ze złota mu mogą zrobić jak chcą. Dokładnie dlatego, że ludzie tu nie pilnują swoich spraw, a zajmują się czyimś życiem, to jest tu taki chlew.
  • Odpowiedz
@Kasia123456789: Masz rację, dziewczyno. Teraz się zrobił "kult zwierzaczka". Sama miałam psy, ale matko świata, w życiu bym tyle kasy nie dała. Wymysły ludzi, którzy mają za dużo kasy i im się dupach poprzewracało.
  • Odpowiedz