Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@pablosik: potem jest tylko trudniej 3* 200+ here xD
@Kauabang: tylko lego nie bierz bo jest srednie fest.
Ja w sumie chce nastepnego motorsporta, bo juz sie troche przejadlo :P
  • Odpowiedz
@Devcio: Na chwilę obecną jest bardzo spoko ale wkurza mnie tylko brak balansu w rankingach. W klasie A tylko 5 pojazdów ma jakiś sens i ten nieszczęsny Bone Shaker. Wydaje mi się także, że ci z online jeżdżą na wspomaganiach bo po prostu nie da się tak latać tych zakrętów bez asyst ;)

Sam wolę motorsport ale nawet na padzie nie da się kręcić dobrych czasów bez asyst, tylko kierownica ale
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@pablosik: co do rankingow i wyscigow online, duze znaczenie daje build i jakiej skrzyni uzywaja, bone shaker jest spoko na prostych i dlugich zakretach, przyspieszenie ma chyba najlepsze w a800 jezeli ktos ogarnia manuala ze sprzeglem to moze jeszcze lepiej przyspieszac :P dobra alternatywa jest alfa tz2 bo w zakretach jest duuuuzo szybsza od tych klockow, ale na prostej to juz slabawo leci. A co do asyst, spowalniaja, bardzo mocno wszelkie
  • Odpowiedz
@Devcio: @Kauabang: Zajebista gra ale online jest #!$%@? totalnie, musisz miec fure na kazda klase + druga wersja na kazda klase z zimówkami(bo nie bedziesz jezdzil zmieniac opony w 16 samochodach bo zima na serwerze), dodatkowo kazda fura pod kazda klase musisz miec tune pod maximum punktów, a na koniec koncow i tak wyprzedzi cie jakis dzban w fordzie transicie na troll tunie z wszystkimi asystami wlaczonymi jakie sie da.
  • Odpowiedz