Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Ostatnio byłem się spotkać z kolejną tinderówką. To było drugie nasze spotkanie, na pierwszym tylko się całowaliśmy i zrobiłem jej palcówkę. Na drugim spotkaniu, pięknie #!$%@?ła mi berło z połykiem. Trochę popadłem w konsternację, bo zazwyczaj laski w wieku 21 lat nie mają aż takich umiejętności, które normalnie przypisałbym do trochę starszych lasek, a i nie raz mające z tym kłopoty. Czy to jest normalne żeby mieć takie umiejętności w tym wieku, czy raczej nastawiać się, że jestem którąś #!$%@?ą kiełbasą w tym tygodniu? Jasne, może po prostu lubić to robić i miała przez kilka lat chłopaka, ale no średnio mi się chce wierzyć. Co o tym sądzicie?

#seks #zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski #tinder

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie
  • 16
SpienionyTygrys: Pamiętaj, że z dziewczynami NIGDY nie jest tak, że jesteś wyjątkowym płatkiem śniegu i jeśli robi coś z tobą nie znając cię za dobrze to nawet nie próbuj myśleć, że z innymi nie robi tego samego. Oczywiście, że jesteś #!$%@?ą kiełbasą z wielkiego gara kiełbas, które #!$%@? każdego tygodnia. Dlaczego miałbyś być dla niej wyjątkiem?

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua

via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@AnonimoweMirkoWyznania: #!$%@? czujesz ale w przenośni, a nie dosłownie xD
Jak się całujesz nawet z dziewicą to też czujesz wszystkie cebule, ząbki czosnku i w ogóle wszelkie posiłki, które kiedykolwiek zjadła?
Poza tym może po prostu ma talent albo lubi to i trenowała na jednej kiełbasie typka, z którym była przez trzy lata. Ja jebię. Lepiej se kłodę znaleźć co to w ogóle się brzydzi i nie lubi seksu i bóldupienie,