Wpis z mikrobloga

Kupujesz iPhone'a 6S w 2015 - po czterech latach dostajesz aktualizację do najnowszej wersji iOS 13, która usprawni i przyspieszy Twój telefon, a prawdopodobnie za rok doczekasz się jeszcze aktualizacji do iOS 14. 5 LAT WSPARCIA.

Kupujesz w 2017 flagowego Galaxy S8 i w 2019 nie dostaniesz trzeciej dużej aktualizacji do Androida 10 XDDDDDD

https://www.tomsguide.com/news/samsung-galaxy-phones-android-10-list

#apple #android #iphone #samsung #telefony
  • 93
@niepanimaju: mialem iphone i nogdy wiecej. Nie lubie jakos. I jak soe #!$%@? to szkoda. Teraz mam moto g5 chyba juz 2 lata ma. Fajny tel na vzustym andku. Nadal bez zawiech. Acz tel ma blisko zadne znaczenie w mym zyciu. Gdybym mial stara nomie to tez bym nie narzekal s nawet fajnie bo bym od wykopu odpoczal xd
@senseiharanaoko: Mój Iphone 6s z początku 2016 roku za 2300zł, działa lepiej niż telefon mojej matki huawei p30 lite, model z 2019 roku, za 1400 złotych. Dużo osób kupuje iphone dla lansu, ale są też ludzie (tacy jak ja) którzy płacą tyle bo mają długoterminową gwarancję wsparcia, bezawaryjność (miałem kilka androidów i potrafię porównać) i przede wszystkim pewność że taki telefon po 3-4 latach nie będzie do wyrzucenia i nie straci
@yggdrasil: jak ja mogłem przegapić tę falę infekcji Androida, w wyniku której ja i tysiące innych użytkowników smartfonów potraciliśmy hajs z konta, wodę z kranu i punkty Vitay z karty lojalnościowej...

Tak się właśnie nakręca histerię. Że system dziurawy, bezpieczeństwo zagrożone, aplikacje za wolne i tak dalej. A prawda jest taka że od kilku generacji Android wnosi wyłącznie kosmetyczne poprawki xD

Siedźcie sobie w tych foliowych czapeczkach i jarajcie się nowymi
@wilku1984: Rozumiem, że te fejkowe aplikacje banków w oficjalnym sklepie google służące do wykradania danych z kont to urojenia? Sam Android nie odstaje bezpieczeństwem od iOS. Problem jest taki, że do sklepu play możesz sobie wrzucić co chcesz. :)
@yggdrasil: jeśli ktoś jest amebą do tego stopnia że nie odróżnia apek legitnych od fejkowych to Android w żadnej wersji nie uchroni go przed jego własną głupotą xD Tacy ludzie zawsze znajdą sposób żeby dać się komuś wydymać bez mydła...
@wilku1984: Śmiej się, dopóki Ciebie to nie spotka. Kiedyś w pracy mieliśmy szkolenie o phishingu i następnie przez pół roku wysyłano maile i jeżeli był to phishing trzeba było to zgłosić. Jeżeli kliknąłeś w link to miałeś dodatkowe szkolenie. Jakieś 70% wielkiego, globalnego korpo IT nabrało się co najmniej na jeden mail i kliknęło w odnośnik. Oczywiście rozumiem, że TY jesteś miliony razy mądrzejszy od innych i nigdy się nie nabierzesz.
Jakieś 70% wielkiego, globalnego korpo IT nabrało się co najmniej na jeden mail i kliknęło w odnośnik


@yggdrasil: no popatrz, jak to się ładnie pokrywa z procentową ilością kompletnych debili w społeczeństwie ( ͡º ͜ʖ͡º)

TY jesteś miliony razy mądrzejszy od innych


@yggdrasil: zaraz miliony, po prostu skutecznie unikam stoczenia się do poziomu tego motłochu który stanowi powyższe 70% xD Nie jest to jakoś szczególnie
@ZoNKeR: ja dostałem aktualizację na służbowego SE. Zapieprza jak rakieta. Już widzę jak ktoś z prawie czteroletnim, budżetowym Androidem jest w stanie płynnie funkcjonować.