Wpis z mikrobloga

Kupujesz iPhone'a 6S w 2015 - po czterech latach dostajesz aktualizację do najnowszej wersji iOS 13, która usprawni i przyspieszy Twój telefon, a prawdopodobnie za rok doczekasz się jeszcze aktualizacji do iOS 14. 5 LAT WSPARCIA.

Kupujesz w 2017 flagowego Galaxy S8 i w 2019 nie dostaniesz trzeciej dużej aktualizacji do Androida 10 XDDDDDD

https://www.tomsguide.com/news/samsung-galaxy-phones-android-10-list

#apple #android #iphone #samsung #telefony
  • 93
@ZoNKeR a ja wymieniam flagowe xiaomi co roku.
1. Za cenę trzech topowych wersji z Chin mógłbym kupić jedną nietopową wersję iphona.
2. Każde xiaomi po roku użytkowania sprzedam za 2/3 ceny zakupu, a iphona po 3 latach sprzedam za 1/3
3. Co roku mam telefon, który ma bieżący design, a nie sprzed paru lat.

Ale zgadzam się, że życie z 3 letnim iPhonem > życie z 3 letnim androidem, tylko co
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@SanFable: Zmienia się, ale to w API dla programistów, więc jak zawsze wychodzi nowa wersja Androida to należy poczekać rok z implementacja nowych metod z API bo kilka procent urządzeń nie jest tego warta. Dodatkowo problemem nie jest dostępność nowych aktualizacji a duża fragmentacja. Wspomnę tylko że w niektórych projektach 10% udziałów to Android 4.x
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Bratkello: dlatego nie lubię mobilek, co chwilę wchodzi coś nowego odwracajacego pewne rzeczy o 180 stopni, np obsługa kart SD, dramat...

Dlatego wcale mi się nie spieszy z nowym androidem, teraz ludzie mają problemy z wykopem na ios 13 ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Chociaż kiedyś można było zrobić wszystko na telefonie bez wiedzy użytkownika więc w sumie może kroki w dobrą stronę...
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@SanFable: widać u Ciebie brak znajomości tematu a się wypowiadasz ;).

A co mobilnej apki z wykopu na iOS, Jak się płaci programistom w formie suchych bułek to tak jest
@rowt: Cooo, z tym akurat się nie zgodzę, bo dostałem na moją J7 2017, zresztą J5 i J3 dostały 2 wielkie aktualizacje, z 7 Nougata do 8 Oreo, a niedawno do 9 Pie więc no, poprawili się ¯\_(ツ)_/¯.
No ale najlepszy też nie jest, bo np. kiedyś taki Ace 4 LTE wyszedł z 4.4.0 i jedyne co dostał to 4.4.2 xD
@ZoNKeR: @egyptianJoe: @KS_Zryw: No dobrze, ale nowe iphony mają 4gb ramu i nadal trzymają apki słabiej niż pierwszy z brzegu Note 10+. Gdzie tutaj jest optymalizacja? Z drugiej strony po co IP dużo ramu, skoro na ios nie ma czegoś takiego jak multitasking?
Z drugiej strony używać 6S w 2019 roku to niezła siermięga.
Warto też dodać, że andek 10 jest słaby. Nie ma w nim ciekawego, oprócz ciemnego
@ZoNKeR: Telefon z 2015 roku w 2019 roku? Na cholerę mi taki złom? Pewnie jeszcze wersja 16GB, żebym nie mógł na nim nic zainstalować xD. Wczoraj pobrałem 11GB muzyki ze spotify na mój 128GB, który pewnie wymienię za 2 lata bo mi się znudzi no ale wiadomo, lepiej 5 lat siedzieć na starym gównie od Apple xD
@ZoNKeR: ktora spowolni Twoj telefon pod przykrywka oszczedzania baterii,zebys kupil nowy. Slyszales o tym?


@KS_Zryw: Wycofali się z tego i użytkownik sam decyduje w ustawieniach czy chce stabilniej, ale mniej potrzebnego zasilania czy na pełną #!$%@?, ale słabe baterie nigdy nie dadzą tylko zasilania, więc telefon może się wyłączyć.