Wpis z mikrobloga

Kupujesz iPhone'a 6S w 2015 - po czterech latach dostajesz aktualizację do najnowszej wersji iOS 13, która usprawni i przyspieszy Twój telefon, a prawdopodobnie za rok doczekasz się jeszcze aktualizacji do iOS 14. 5 LAT WSPARCIA.

Kupujesz w 2017 flagowego Galaxy S8 i w 2019 nie dostaniesz trzeciej dużej aktualizacji do Androida 10 XDDDDDD

https://www.tomsguide.com/news/samsung-galaxy-phones-android-10-list

#apple #android #iphone #samsung #telefony
  • 93
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ZoNKeR: Z pięć lat temu, albo dalej kupiłem Note 3 i wszystko mi śmiga. Po drodze parę razy zaktualizowałem soft.
Często zasysam jakieś nowe gry z google stora i wszystko elegancko działa xD
  • Odpowiedz
@ZoNKeR: kur...a ludzie... jakbyście nie zauważyli to android ma więcej opcji od ifona, ifon dodaje ustawienia, w androidzie praktycznie nie ma co aktualizować, zwłaszcza z modyfikacjami producentów
  • Odpowiedz
5 LAT WSPARCI


@ZoNKeR: Jest w tym wszystkim trochę prawdy. Tyle, że...

Przez te 5 lat gdy używasz swojego "wypasionego" iPhone'a 6S ja kupuję sobie co 1,5r. nowiutkiego flagowca na Androidzie (np OnePlusa) ze wsparciem, sumarycznie płacąc za nie mniej więcej tyle co ty za swojego przestarzałego po tych paru latach iPhone'a

Boli? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Ludzie są głupi i nadal nie ogarniają że iPhone jest drogi dlatego że apple sam tworzy software oraz hardware, a nie tylko lagujące nakładki na androida które pewnie outsourcują do indii.


@r3solver: Ludzie są głupi i nadal nie ogarniają, że iPhone jest drogi dlatego, że ludzie chcą tyle za niego płacić bo są głupi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
O, znowu brandzlowanie sie do iphona. Tym razem, że starsze też dostają aktualizacje systemu.

Ej, ajfoniarze - nie stać was na wymianę na nowy model? Przecież sami często piszecie, że iphony to nie telefony dla polaków biedaków, a tu gadacie o swoich ajfonach 5 i 6, które już mają swoje lata. Czyżby nie było was stać na te nowe słuchawki za 3,5k zł w górę? ( ͡° ͜ʖ ͡°
  • Odpowiedz
wy naprawdę jesteście dzbanami? iphone nie wprowadził ostatnimy laty nic przełomowego, jedynie dodawał to co od lolipopa miał android

jprdl co za...

skąd was biorą
  • Odpowiedz
Mam zapasowego Iphone 6s i działa płynnie. Ostatnio wziąłem go na zakupy i płaciłem poprzez touch id Apple Pay. A w tych xiaomi to pewnie nawet nfc nie ma XDD
  • Odpowiedz
@ZoNKeR: Ja piedole... Masz ty rozum i godność człowieka ? Kupujesz oneplus 3t i dostajesz po kilku latach aktualizacja do Androida 9 który nie spowalnia ci specjalnie telefonu i nie obcina baterii żebyś był zmuszony do kupna nowego... Nikt ci baranie jeden nie każe kupować Samsunga ale bądź chociaż obiektywny s---------o applowska. Idź kup jeszcze podstawkę za 4k i sobie zwal do niej konia bo taka prosta i zajebista
  • Odpowiedz