Wpis z mikrobloga

Dzień dobry mirki, mam pytanie dla osób spod tagu #motoryzacja, chcę kupić nowy samochód bo mój już się do niczego nie nadaje, trafiłem na ogłoszenie, Honda Civic, wygląda ładnie, przynajmniej na zdjęciach, w środku zadbana, ale Angol. Auto przygotowane pod rejestrację w Polsce ale jeszcze nie rejestrowane. Poprosiłem gościa o VIN, w żadnej polskiej bazie nie ma wzmianki o przebiegu ani o szkodzie, nie wydaje mi się żeby auto z 2007 roku mogło nie mieć szkody, ale kto wie, co myślicie? I druga kwestia, na angielskiej stronie rządowej znalazłem przebiegi, mniej więcej się wszystko zgadza tylko od stycznia 2019 roku przegląd jest nieważny i nie został przedłużony ani też nie został opłacony jakiś ichniejszy podatek, co może być przyczyną? Nie chce się wkopać w coś kradzionego, choć ani blachy ani VIN nie zostały zgłoszone jako kradzione, czy da się coś jeszcze zrobić dodatkowo żeby się zabezpieczyć przed oszustem? #kiciochpyta #samochody #pytanie
  • 30
@Kocurowaty: chociażby w tym, że mamy ruch prawostronny przystosowany do kierownic z lewej strony

żeby wyprzedzić samochód jadąc autem z kierownicą z lewej strony wystarczy zjechać bliżej osi żeby widzieć czy masz wolne
z kierownicą z prawej strony musisz wyjechać prawie całym samochodem żeby wiedzieć czy jedzie coś z przeciwka - a jak jedzie to #!$%@? w ciebie zanim zdążysz go zauważyć

serio, trzeba takie proste rzeczy tłumaczyć?