Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Moja kobieta ma bardzo niskie libido. Jesteśmy razem ponad 10 lat, a ja mam zwaloną psychę, bo wolę się masturbować niż inicjować seks. Zdarzają się okresy, że nie ruchamy się po parę miesięcy. Czasem mi to wypomina, że jej nie biorę, ale mi po prostu głupio po takich przerwach, bo mam świadomość, że seks to dla niej mała przyjemność. Od wczesnych lat nastoletnich bierze antykoncepcję (PCOS z przerostem endometrium czy coś tam takiego) i mówi, że zawsze jej się mało chciało. Była u paru ginekologów z tym tematem, bo sama uważa, że to problem, niektórzy zmieniali jej tabletki, ale nic to nie pomogło. Bez tabletek nie ma zupełnie okresu i momentalnie twarz wysypuje jej syfami oraz rośnie nadmierne owłosienie. Kocham ją, nauczyłem się już trochę żyć bez seksu, ale czasem mam mega ciśnienie, żeby w nią wjechać, lecz jak pomyślę, że ona robi to "tylko dla mnie" to odechciewa mi się wchodzić w ten biznes. Jak żyć. #seks #rozowepaski #zwiazek #niebieskiepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie
  • 12
  • Odpowiedz
AluminiowyNarrator: Nie zamęczaj dziewczyny i ruchaj na boku. Zachęcanie kogoś by chciał czegoś czego nie chce jest słabe. Pogadaj z nią na ten temat, bo wiele podobnych kobiet nie ma problemu by facet radził sobie inaczej, a nawet traktują to jak wybawienie, które same boją się zaproponować.

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
  • Odpowiedz
OP: Przed ślubem też jej się nie chciało, taką prawdziwą ochotę to miała pierwsze pół roku związku. Najdłuższa nasza przerwa to ponad rok. Ogólnie, czasem mi wypomina, że nie uprawiamy seksu, ale zmęczyło mnie bycie inicjatorem, te gierki wstępne, zabawy i klimat. Brakuje mi też takiej spontaniczności w tym. Co mi po seksie, skoro to wynika z prośby "masz ochotę na seks?", "no ok, to chodź". ( ͡° ʖ̯
  • Odpowiedz
PospolityDryblas: >Bez tabletek nie ma zupełnie okresu i momentalnie twarz wysypuje jej syfami oraz rośnie nadmierne owłosienie.

Wiem, że każdy przypadek jest bardzo indywidualny, ale syfy na twarzy i nadmierne owłosienie da się przeżyć ( ͡° ͜ʖ ͡°) moja nigdy nie brała tabletek, ma syfy na twarzy, ma owłosienie i ma duże libido, ale też ma okres regularny, no i mówi że nigdy nie weźmie tabelek antykoncepcyjnych
  • Odpowiedz
Na "ostro" nie wchodzi w grę, bo w dole jest mega sucho.


@AnonimoweMirkoWyznania: i pewnie dlatego seksu nie lubi. Niektóre kobiety mają problem z wilgotnością... cóż, albo jednak będziesz robił gierki i cuda z grą wstępną, albo niech kobieta zacznie stosować maści na suchość pochwy, ew. lubrykant przed zbliżeniem
  • Odpowiedz