Wpis z mikrobloga

Dobra. Wróciłem do kraju. Mam pierdyliard powiadomień, na które będę w miarę możliwości odpowiadać. :-D

Co do zestawów to z tego co widzę po trackingach i wiadomościach wszystkie trafiły do adresatów bez większych problemów. Niedługo będę szykować drugą turę :-).

Foliak wygląda dziś tak jak na załączonym zdjęciu. Biorę się za coś co powinno być zrobione już 2 tygodnie temu tzn. ostre cięcie liści. Pogoda niestety jest beznadzieja i chyba nie ma co liczyć na długi sezon kończący się w listopadzie jak było w zeszłym roku.

#chilizgobim #chili #chilihead #papryka #papryczki #ogrod #ogrodnictwo #warzywa #hobby #zainteresowania #domowyogrod #uprawa #uprawiajzwykopem #ostrezarcie
gobi12 - Dobra. Wróciłem do kraju. Mam pierdyliard powiadomień, na które będę w miarę...

źródło: comment_VijNG4MMduE0oTHZ0mskMw7wwTgE6btQ.jpg

Pobierz
  • 17
@gobi12: mistrzu chcialem zapytac jak "ożywić" nasiona, bo mam jakies 100 nasion wysuszonych mocno drobnych i probowalem kilku sposob na to zeby wypuscily korzenie ( nasączona wata i na niej nasiona / ciągłe trzymanie w srodku waty i pod wodą / po prostu wrzucone do kieliszka z woda nasiona) :/
@oresa: Niestety (w sumie to całe szczęście) z mączlikiem na papryczkach nigdy nie musiałem walczyć, więc nie mam żadnego researchu. W tym momencie jak masz już owoce to w grę wchodzą tylko metody ekologiczne (także te ze sklepu) które nie mają karencji.

@kijek_samobijek: Nie tak, że trzeba, ale można. Jeżeli masz uprawę na dworze, którą na zimę zwijasz to warto przyciąć rośliny, żeby szybciej dojrzały owoce, które są jeszcze zielone.