Wpis z mikrobloga

@Pas-ze-mna-owce: Okey, tylko to samo można osiągnąć na zbilansowanej diecie, gdzie możesz sobie pozwolić na co chcesz gdy odpowiednio to zbilansujesz.
Idziesz do mamy na obiad, albo na imprezę i wszystkiego odmawiasz bo jesteś na keto?
Powiedziałbym, że szanuję, że wytrzymałeś na niej kilka lat, tylko tak naprawdę uważam tę dietę za zwykły debilizm. Jeszcze, aby nie było, że wypowiadam się w temacie, w którym nie mam pojęcia to testowałem
  • Odpowiedz
Kijowo prowadzona, albo odstraszyły ich poczatkowe problemy typu keto flue. Poza tym, genialny dowód. "Komuś nie podpasowało" ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Pas-ze-mna-owce: jest to zajebisty dowód, bo dieta przede wszystkim powinna pasować do człowieka, a nie na odwrót.
Jeżeli powoduje złe samopoczucie, zamulenie mózgu, tłuszczowe wysrywy to znaczy, że jest #!$%@? i niezdrowa, a to, że po kilku miesiącach nawet do takiej padaki człowiek jest w
  • Odpowiedz
@sralpies: Czy w tych bajkach, które opowiadasz byly smoki? Czy tylko elfy i krasnoludy, moja mala dziecinko? :)

Pominę absurdalną wstawkę o rozróżnianiu węgli, bo nie wiem czy wiesz chłopczyku, ale to wie zwykle nawet ten, kto u nas na #keto zawita po raz pierwszy ;)
Jestem absolutnie pewny, że swoich legendarnych podobiecznych wyciągnąłeś sobie z swoich 4 liter ;)
Wszystkie znane mi osoby czuły się o wiele lepiej JUŻ NA POCZĄTKU - lepsze samopoczucie, czystszy umysł (to wręcz niesamowity poziom), o niebo lepsza cera itd. Zresztą u nas na tagu regularnie pojawiają się historie osób, które bardzo szybko dostały takie
  • Odpowiedz
@Pas-ze-mna-owce: co ty z tą dzieciną wyjeżdżasz smrodzie jak sam masz pewnie z 20-22 lata? Już ci się coś poprzestawiało z braku węglowodanów?
Miłego #!$%@? tarczycy (lepiej już sobie przebadaj), raka jelita grubego (którego nota bene ci nie życzę) i życia w ogólnym zamuleniu, odmawiania sobie wszystkiego co dobre, srania tłuszczem i błyskawicznie kończącej się energii podczas wysiłku beztlenowego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@sralpies: My w przeciwieństwie do osób wierzących w mity o dobrotliwości węgli badamy się regularnie i wyniki zawsze są super ( ͡° ͜ʖ ͡°)
"zamuleniu" - xDDD Witać, ze nic nie wiesz o diecie wysokotłuszczowej, bo efekty są stuprocentowo odwrotne, chłopcze :)
Reszta z wymienionych przez ciebei rzeczy również istnieje w tych samych bajkach, jakie czytają ci na dobranoc :D
Doedukuj się ;)
  • Odpowiedz
Ale nie narzekaj jak umrzesz o niebo szybciej, dziecino ;)


@Pas-ze-mna-owce: wolałbym zdechnąć w 3 sekundy niż jeść takie wynalazki jak mięso mielone ze śledziem. to ta dieta keto tak #!$%@? kubki smakowe, że człowiek zaczyna się żywić jak zwierzę?
  • Odpowiedz
@sralpies: @Pas-ze-mna-owce: Nie wie po co te przepychanki. Sralpies ma racje - dieta musi pasować do człowieka. Mi pasuje keto, więc je stosuje i tyle w temacie. Dobra, zrównoważona dieta zawierająca węgle też jest OK i nie ma co srać żarem. O ile te węgle to brązowy ryż, a nie cukier, to też będzie git.

Idziesz do mamy na obiad, albo na imprezę i wszystkiego odmawiasz bo jesteś na keto?


A to jest akurat strasznie durny argument. Praktycznie w każdej knajpie, na każdym domowym obiedzie można zjeść posiłek, który będzie OK na keto. W znakomitej większości przypadków wystarczy odstawić ziemniaki, zjeść mięso z sosem i surówkę. Jeśli kotlet jest w panierce to trudno, kilka gramów węgli nie zaszkodzi, najwyżej zmniejszy się ich ilość w następnym posiłku, tak żeby zamknąć się w dziennym limicie. Na keto "przetrwałem" już kilka imprez rodzinnych, wesele, chrzciny, o grillach już nie wspominając. To właśnie zrównoważona dieta nisko tłuszczowa jest ciężka do stosowania
ElCiesiel - @sralpies: @Pas-ze-mna-owce: Nie wie po co te przepychanki. Sralpies ma r...

źródło: comment_by0TIIXKZFq4TMIi0tl2BW9qhLMRlXj3.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz