Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 15
dobrze, że to pedalskie lato się już skończyło

@PomaranczowyKrol:

chyba cie #!$%@?ło, dziewczynko

@rales: @dosiu: @GreenMario:
Skąd was tylu ostatnio wypełzło? Jeszcze kilka lat temu dzbany dotykające się po siusiakach do #!$%@? zimnej pogody to były nieliczne wyjątki albo trolle.
Teraz nagle kurła ponad połowa wypoków to eskimosi, wtf ()
Teraz nagle kurła ponad połowa wypoków to eskimosi, wtf ()


@szpongiel: Bo są ulańcami i im gorąco latem, a jesienią/zimą spoko XD Jak sam byłem ulańcem to też się szczyciłem, że hehe ciepło jest, a zimą w tshircie i kurtka zimowa. Teraz jest znacznie inaczej i rozumiem ludzi, dzięki temu lato jest też super i nawet w tajskim ukropie nie było mi jakoś mega źle.
@XpedobearX: nie jestem ulańcem, i tak nienawidzę lata. To prawda, że kiedyś byłem trochę i było znacznie gorzej. Jednak pocenie to najwięcej po prostu genetyka, niezdrowe jedzenie, używki, zła higiena snu etc. Otyłość aż tak dramatycznie jej nie zmienia, jeśli ktoś się mało poci tak po prostu, to bardzo zindywidualizowana kwestia. Na przykład jadłem kiedyś prawie codziennie chipsy/zupki chińskie, to się pociłem dużo bardziej. Ogólnie mam tendencję, więc uważam. Aktualnie nie
@murzynekkk: Wlasnie wprost przeciwnie, mozna posiedziec przy ognisku, bo juz nie jest tak cieplo ze przy ognisku czlowiek by sie rozpuszczal. Moze nie jest idealnie, bo jednak fakt, troche zimno, ale jest znosnie :D