Wpis z mikrobloga

No i na kogo glosowac? Oczywistym dla mnie jest, ze pojde na wybory i zaglosuje na cos innego niz PiS, ale gdzie, zeby to nie byl glos stracony? Ostanio glosowalem na #konfederacja i mi za to wstyd szczerze mowiac. Ich glowne, najbardziej rozpoznawalne twarze to doslownie kretyni.

No, ale na co.... ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#wybory #neuropa #4konserwy
  • 103
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@DywanTv: Konfederacja. W ostateczności PO, ale tu szału nie będzie - oni mają w------e na te wybory i Grzesiu chce się dokulać do następnych. Tyle, że kosztem gospodarki, która za 4 lata już musi odczuwać szaleństwa piss.
  • Odpowiedz
Czy słyszałeś, żeby PiSowiec skarżył się na Gowina, Piotrowicza czy Pawłowicz? xD

Wszyscy oni głosują na swoich, bo mają w tym interes!

Trzeba być chorym psychicznie, żeby rezygnować ze swojego interesu na rzecz innych xD xD xD


@Volki: "Inteluktualisci" jak im sie wydaje nie rozumio tak prostej sytuacji jw. ;))
  • Odpowiedz
A dlaczego posądzam Lewice o to samo? Bo te 4 partie rządzą na zmianę od ~30 lat i tak jak beznadziejnie było - tak beznadziejnie jest do tej pory. ¯\(ツ)/¯


@Lilulai: Ludzie są za głupi, albo za młodzi żeby to sobie uświadomić i będą skazani na powtarzanie historii jeszcze przez wiele lat.

A co gorsza starsze pokolenia wyginą, ale na ich miejsca przyjdą jakieś młode partyjniaki, nazwy się pozmieniają, ale
  • Odpowiedz
Opowiadają się też za uproszczeniem podatków. Co to znaczy? Nie wiem, ale brzmi ciekawie.


@kulturalnymarksista: Wiosna i SLD przeciwko energetyce atomowej, chcą kupować rosyjski gaz z niemiec- bo wtedy jest bardziej demokratyczny i ponoć tańszy z pośrednikiem (OZE nie pokryje większości potrzeb). Chcą de facto pogorszyć ściągalność alimentów- kompletnie bez sensu. Do reszty punktów programu się nie odnoszę bo nie chce mi się wszystkiego analizować, ale jeśli łatwo obalić te
  • Odpowiedz
Koniec propagandy. Zlikwidujemy Instytut Pamięci Narodowej.

Zadania naukowe zostaną przeniesione do PAN i Archiwum

Państwowego, a funkcje śledcze przejmie prokuratura. Odpolitycznimy instytucje kultury. Zlikwidujemy Narodowy Dzień Pamięci „Żołnierzy Wyklętych”. Zlikwidujemy Radę Mediów Narodowych

i Polską Fundację Narodową.

XD


@
  • Odpowiedz
PO to praktycznie gospodarczy bliźniak Pisu, pamiętam jak porównywałem ich programy przed poprzednimi wyborami i różnice były naprawdę niewielkie. Radykalnie za to różnią się światopoglądem.
Misja "ratowania państwa" od rządów Pis przez głosowanie na PO nie ma totalnie sensu - ci drudzy już pokazali jak to u nich funkcjonuje. Obiecywali brak podwyżek podatków - podnieśli kilkadziesiąt, na czele z VAT 23%. Najśmieszniejsze, że gospodarczo teraz stoimy lepiej - mimo rozdawnictwa Pisu.

Lewica
  • Odpowiedz
@DywanTv: A pewnie i tak jedynym sukcesem Lewicy byłoby wycofanie religii ze szkoły, a na leki za 5zł czy brak kolejek do specjalistów odpowiedzieliby "No przecież się nie da, bo to padnie".

Nie tak działa polityka jak to się nam wszystkim wydaje. Nie da się uszczęśliwić 38 milionów ludzi. Zawsze, żeby ktoś miał lepiej inny musi mieć gorzej. Teraz kwestia tego do której kolejki się ustawimy i na ile ta
  • Odpowiedz
Komiczne to jest, ze na Lewice (na ktore nie bede glosowal raczej) glosowac nie mozna bo ma w programie kilka zlych rzeczy, ale jak w konfederacji tylko 15 osob z gory ma sens, jak "jest dobra bo chce robic elektrownie atomowe" ale "jest dobra bo jakis posel mowil o gazowaniu podziemnym wegla" (troche wewnetrznie niespojne poglady...) to spoko przeciez wiadomo ze ci glupsi z glupszymi pogladami nie wejdą.
Tak jakby ten sam
  • Odpowiedz