Wpis z mikrobloga

No i na kogo glosowac? Oczywistym dla mnie jest, ze pojde na wybory i zaglosuje na cos innego niz PiS, ale gdzie, zeby to nie byl glos stracony? Ostanio glosowalem na #konfederacja i mi za to wstyd szczerze mowiac. Ich glowne, najbardziej rozpoznawalne twarze to doslownie kretyni.

No, ale na co.... ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#wybory #neuropa #4konserwy
  • 103
  • Odpowiedz
@DywanTv: ja głosuję na #konfederacja, bo dokładnie ich obserwuję i mam o nich wyrobione zdanie.
nie wierzę też w mit straconego głosu.
głosowanie na mniejsze zło to dopiero tracenie głosu.
tutaj wątpliwości nie mam, bo banda czworga to symbol III RP i danie szansy nowej partii jest przyzwoite.
  • Odpowiedz
@czekoladaisport: Zgadzam sie, ale tylko z druga polowa wypowiedzi. Przeciez jezeli w jakiejs partii jest miejsce na antyszczepionkowca lub plaskoziemnce to szkoda na nich glosowac. Dodajmy do tego chec zdelegalizowania homoseksualizmu xDDD
  • Odpowiedz
@DywanTv:
-nie ma tam płaskoziemców
-nie chcą zdelegalizować homoseksualizmu xDD
-antyszczepionkowcy na pewno nie wejdą na sejmu (wchodzą głownie jedynki), to tylko magnes na dodatkowy elektorat
  • Odpowiedz
@kulturalnymarksista: lewica zawsze skłądała tłuste obietnice bez pokrycia. Prawica zamiast zamieniać państwo w dojną krowę umożliwia obywatelom samemu się bogacić.

Tak i Konfederacja także jest za rozwojem technologii, nauki i edukacji. A konkretniej stworzeniem ekosystemu łączącego uniwersytety, państwo i prywatny sektor na wzór izraelski.
  • Odpowiedz