Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mireczki i mirabelki z #wroclaw szukam #psychiatra (chyba, że #psycholog ?) dla siebie bo od dłuższego czasu jest ze mną źle. Nie mam ochoty się zabić czy coś bo uważam to za durne. Jednak miewam takie wachania nastrojów i ogólnie mam tak ogromnego doła psychicznego, że chciałbym coś relatywnie szybko coś z tym zrobić (a nie robiłem przez parę lat).

Tak na szybko: Nie umiem się zmotywować do niektórych rzeczy jednocześnie biorąc na klatę jedne zajęcia żeby nie myśleć o innych. Zacząłem coraz bardziej unikać spotkań ze znajomymi, których i tak mam mało i jednocześnie nie wiedzą, że jest ze mną jak jest. W ten weekend przeszedłem trochę samego siebie i teraz częściowo to do mnie dochodzi. To tylko część problemów jednak nie wiem co zrobić ¯\(ツ)_/¯

Chciałbym kogoś prywatnie w ścisłym centrum albo na Muchoborze/Nowym Dworze bo nie mam za bardzo czasu się tłuc po całym Wrocławiu a korzystając z MPK to mi długo zajmie (no i obawiam się o zamach MPK na mnie ( ͡° ͜ʖ ͡°) )

Dziękuję za jakąkolwiek pomoc :)

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz
Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie - bogata oferta przez cały rok
  • 3