Wpis z mikrobloga

Szef się do mnie przyczepił za różowe włosy. Serio ktoś w XXI wieku jeszcze uważa, że pracownicy powinni pełnić funkcję reprezentacyjną firmy?
#pracbaza #praca #j--------e
  • 53
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Aedemkun: nie mam nic do kolorowych włosów, ale jeśli masz jakimkolwiek bezpośredni kontakt z klientem, albo partnerami biznesowymi, to tak, jesteś reprezentacją firmy. Jak tylko siedzisz gdzieś za biurkiem i przezucasz tabelki z Worda do Excela, to nikt nie powinien dawać o to j-----a.
  • Odpowiedz
@Aedemkun Ale jestes irytujaco p----------y. Mam nadzieje ze jednak znajda kogos na Twoje miejsce, zeby dac Ci szanse p--------c sie w glowe w poszukiwaniu rozumu.
  • Odpowiedz
@Aedemkun Rob co tylko lubisz, c--j mi do tego. Irytujacy jest ten caly żądny uwagi styl bycia, Twoj, jak i reszty osob z pod znaku LGBT. Nikogo nie obchodzi Twoja potrzeba nachalnego i silowego podkreslenia swojej odmiennosci. Odpowiedni wyglad, stosowny do stanowiska pracy, wynika z profesjonalizmu pracownika.

Czytajac Twoje wpisy mam analogiczne odczucia, jak bym czytal gorzkie zale alkoholika, ktory zostal upomniany przez przelozonego, ze powinien byc trzezwy w pracy, nawet
  • Odpowiedz