Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@arturo1983: Niemcy? A to dobre. Średnia pensja to 1200€ netto i mówię tu o takiej, która większości ludzi zarabia a nie obliczone przez statystyki, bo jeden zarabia 50k miesięcznie i podnosi tym samym średnia dla innych. Mieszkanie 300€, opłaty 200€, jakiś bilet miesięczny 70-100€, żarcie 150€ jak nic... Obliczenia pozostawiam wam
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wxx71: No mozna, ale tak przeprowadzono to badanie. Jesli srednia pensja jest podobnie przeklamana we wszystkich krajach to badanie nadal jest warte zachodu. Mnie zaciekawilo i zabolalo. Smiejemy sie z Czechow a u nich sporo lepiej.
  • Odpowiedz
@arturo1983: Niemcy? A to dobre. Średnia pensja to 1200€ netto i mówię tu o takiej, która większości ludzi zarabia a nie obliczone przez statystyki, bo jeden zarabia 50k miesięcznie i podnosi tym samym średnia dla innych. Mieszkanie 300€, opłaty 200€, jakiś bilet miesięczny 70-100€, żarcie 150€ jak nic... Obliczenia pozostawiam wam


Panie Kolego, nie wiem w jakim landzie żyjesz ale na Bawarii to 1200€ zarabia się na produkcji w firmie,
  • Odpowiedz
  • 2
@wxx71 przed chwilą pisałeś że w Niemczech większość zarabia 1200, teraz że turasy i Polacy, a i tak jesteś daleko od prawdy xd próbuj dalej
  • Odpowiedz
@wxx71 ja nie wiem kto jest największą siłą nabywczą, opisuje raczej historię mojej imigracji a także moich znajomych i rodziny która też tutaj mieszka, ja po tych 4 latach to za 1200/msc bym nawet nie wstał z łóżka :) choć na początku gdy tu przyjechałem to i takie wypłaty się zdarzały. Na dzień dzisiejszy to uważam że dane, które są pokazane na mapie, są w 100% możliwe
  • Odpowiedz